یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
۰ نفر

زین الدین زیدان مطابق انتظار پس از شکست رئال خودش را مسئول ناکامی عنوان کرد و البته به بازیکنانش نیز تاخت.

زیدان

به گزارش همشهری آنلاین  رئال مادرید شب گذشته در ورزشگاه دی استفانو درکمال شگفتی بازی را ۱-۲ به آلاوس واگذار کرد تا پس از کسب پیروز در ایتالیا و مقابل میلان دوباره مورد انتقاد قرار بگیرد. 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی و در مورد کسب هفت پیروزی از ۱۴ بازی فصل گفت: «توضیحی ندارم به خصوص برای شکست امشب. وقتی پس از سه دقیقه به شما گل می زنند، شرایط می تواند برای تان دشوار شود. پس از یک پیروزی خوب در زمین اینتر، انتظار چنین نمایشی را نداشتم. این واقعیت امروز ماست. باید بیشتر تمرین کنیم تا روند و دینامیک تیم عوض شود. متاسفانه ما ثبات لازم را نداریم. این بدترین شروع ما در یک بازی و در طول فصل جاری بود.»

وی در موردمصدومیت هازارد گفت: به من گفتند که یک ضربه مختصر بوده و مشکل خاصی ندارد. امیدوارم مصدومیت ادن عضلانی نباشد.

زیدان درمورد رقابت برای قهرمانی  درلالیگا افزود: مشکل ما عدم ثبات لازم است. ما خیلی زیاد هم مصدوم می دهیم که یک واقعیت است ولی قصد توجیه ندارم. باید این روند را عوض کنیم.

باید راه حلی برای این مشکل پیدا کنم و برای این کار به کمک بازیکنان نیاز دارم. البته نباید فقط منفی فکر کنیم. باید نکات مثبت را در نظر گرفت و به دنبال راهی برای ثبات بود.»

وی تاکید کرد: در این بازی نتوانستیم واکنش خوبی به گل های خورده نشان دهیم و تلاش مان در نیمه دوم بی نتیجه ماند. نیمه دوم می توانستیم کارهای خیلی بیشتری انجام دهیم. باید روند بازی را عوض می کردیم ولی ناتوان بودیم.

کد خبر 568683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار