رییس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری عامل آتش‌سوزی عمدی مغازه موتورسازی در تهرانپارس خبر داد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، روز ششم آذرماه جوانی ۲۷ساله به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس مراجعه کرد و اظهار داشت مغازه موتورسازی وی توسط یکی از اهالی محل به آتش کشیده شده است. او گفت این فرد از قبل او را تهدید به آتش کشیدن مغازه اش کرده است.

شاکی ادامه داد: ساعت ۱۵:۰۰ روز چهارشنبه پنجم آذرماه در حال خرید از سوپر مارکت بودم که با یکی از مشتریان مغازه که ماسک نزده بود و مدام سرفه می‌کرد، بحثم شد و مشاجره بالا گرفت. طرف مقابل که من را می‌شناخت و بچه محل هم بودیم، تهدیدم کرد و گفت: مغازه ات را آتش می‌زنم و خودت را هم می‌کشم. فردایش همسایه‌های مغازه به من زنگ زدند و گفتند مغازه موتورسازی‌ام در حال سوختن است.

سرهنگ مجتبی سهرابی‌منش رییس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در این رابطه با اشاره به اینکه احتمال می‌رفت متهم برای عملی کردن تهدیدهایش به منزل شاکی نیز مراجعه کند، با دستور قضائی بلافاصله تیم عملیات کلانتری به منزل شاکی مراجعه کردند و گشت‌زنی‌های نامحسوس در اطراف منزل شاکی آغاز شد.

او گفت: همچنین تیمی از ماموران کلانتری به مغازه شاکی مراجعه و پس از تحقیقات محلی، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

سرهنگ سهرابی‌منش اضافه کرد: در این حین متهم به منزل شاکی مراجعه کرده و در حالی که سلاح سرد همزاهش بود، فریاد می‌زد: «مغازه ات را آتش زدم، خودت را هم می‌کشم» بلافاصله تیم عملیات کلانتری متهم را در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و وی را دستگیر کردند.

رییس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی‌های اولیه به آتش کشیدن عمدی مغازه موتورسازی اعتراف کرد، افزود: با اعتراف متهم به جرم ارتکابی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

کد خبر 568570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار