«پیچ تند»، «گفت‌وگوی شبانه»، «آرامش از نوعی دیگر» و «چرخ‌دنده» عناوین تله‌تئاترهایی است که هفته جاری از شبکه چهار پخش می‌شود.

تله تئاتر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، این شبکه به صورت هفتگی جمعه ها ساعت ۱۵ یک تله تئاتر منتخب را روانه آنتن پخش می کند، به احترام تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، دو هفته استثنائا برنامه های زنده شبانه همچون شب های هنر را پخش نمی کند و به همین منظور علاوه بر روز جمعه، از یکشنبه ۲ آذر شبها ساعت ۲۳ یک تله تئاتر منتخب روی آنتن می رود.

در ادامه اطلاعات تله تئاتر ها آمده است:

  • پیچ تند به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص یکشنبه ۲ آذر ساعت ۲۳ پخش می شود. در این تئاتر تلویزیونی سیامک صفری، مجید صالحی و علیرضا مهران به ایفای نقش پرداخته اند و مهرداد رایانی مخصوص کارگردان هنری و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی این مجموعه را برعهده داشته اند. «پیچ تند» به تهیه‌کنندگی شهرام ریحانی تهیه شده و اقتباسی از یک اثر آلمانی و کمیک نوشته تانکر دز است که مترجمی آن را اصغر نصرتی برعهده داشته است.
  • گفتگوی شبانه ساخته داریوش مودبیان دوشنبه ۳ آذر ساعت ۲۳ پخش می شود. علی نصیریان و مهدی فتحی در این تله تئاتر به ایفای نقش پرداخته‌اند.
  • آرامش از نوعی دیگر به کارگردانی شهره لرستانی سه شنبه ۴ آذر ساعت ۲۳ پخش می شود. تله‌تئاتر «آرامش از نوعی دیگر» بر اساس نوشته‌ای از تام. اس.تاپارد ساخته شده و هادی مرزبان، اکبر زنجانپور، شهره لرستانی، شقایق فراهانی، عباس غفاری و فرمیسک فاریا از جمله بازیگران آن هستند. زنجانپور ایفاگر نقش اصلی نمایش تلویزیونی «آرامش از نوع دیگر» است که توسط علی‌اصغر آزادان تهیه‌ شده است.
  • چرخ دنده اولین قسمت از تله تئاتر دو قسمتی «» به کارگردانی قطب‌الدین صادقی و تهیه کنندگی عباس رضایی،جمعه ۷ آذر ساعت ۱۵ پخش می‌شود. متن اصلی «چرخ دنده» را ژان پل سارتر نوشته و داریوش مودبیان آن را ترجمه کرده است. جمشید جهانزاده، کاظم هژیر آزاد، کرامت رودساز، مهدی تقی‌نیا، دکتر محمود عزیزی و فریبا خادمی از جمله بازیگران «چرخ دنده» هستند.
کد خبر 567015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار