ماجرای منع شیخ دیاباته از حضور در تمرینات باعث نگرانی هواداران استقلال شده است.

شیخ دیاباته 3.jpg

به گزارش همشهری آنلاین بعد از ماجرای درگیری شیخ دیاباته با محمود فکری در جریان بازی با فولاد سرمربی استقلال مهاجم محبوب آبی‌ها را در اختیار باشگاه قرار داد و دیروز هم دیاباته را به تمرینات این تیم راه نداد تا یک حاشیه دیگر بعد از باخت به فولاد برای این تیم ایجاد شود.

صمد مرفاوی اما در پاسخ به اینکه آیا دیاباته از این باشگاه اخراج شده است به ایلنا گفته : نه اینگونه نیست او باید به کمیته انضباطی برود و تکلیفش مشخص شود. شیخ دیر آمد و دیر ملحق شد. آماده نبود و بعد از آن هم به خوبی تمرین انجام نداد. حتی دو روز قبل از بازی هم آمد و گفت من زانویم درد می‌کند. پولش را هم گرفت که از او سوال کردیم می‌تواند مقابل فولاد به ما کمک کند که گفت باید ببینم چه می‌شود!!! دو روز قبل از بازی هم تمرین نکرد و فکر نمی‌کردیم که به بازی برسد اما در نهایت به اهواز آمد و می‌خواستیم بازی هم انجام بدهد که به خاطر تعویض آنگونه شد.

این در حالی است که در فضای مجازی بسیاری از هواداران استقلال بعد از انتشار خبر رسمی سایت این باشگاه که اعلام کرده بود به درخواست هواداران شیخ دیاباته از حضور تمرین منع شده است واکنش تندی نسبت به این خبر نشان دادند.  هواداران استقلال معتقدند دیاباته یکی از با اخلاق ترین بازیکنان لیگ برتر است و مشخص نیست در بازی برابر فولاد چه اتفاقی افتاده است که منجر به ایجاد این حواشی شد است. 

کد خبر 566882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار