رحیم نوروزی که این روزها سریال "خانه امن" را روی آنتن دارد، بعد از ۲۰ سال از چرایی انتخاب نقش فرخ در "پس از باران" می‌گوید.

پس از باران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، رحیم نوروزی بازیگر نقش فرخ در سریال "پس از باران"، به‌بهانه بازپخش این سریال در شبکه آی‌فیلم به ناگفته‌هایی اشاره کرد.

او گفت:  زمانی که فیلمنامه سریال "پس از باران" به دستم رسید، تئاتر کار می‌کردم و گویا بازی من را در تئاتر دیده بودند که سریال "پس از باران" به من پیشنهاد شد. وقتی فیلمنامه را خواندم از همان ابتدا مشخص بود این سریال، سریال متفاوت و پرطرفداری می‌شود؛ زیرا هم تیم کارگردانی خوب بود، هم فیلمنامه از همان ابتدا قوی نوشته شده بود و هم اینکه تمام عوامل چه در مقابل دوربین چه در پشت دوربین به خوبی چیده شده بودند.

نوروزی که در سریال "خانه امن" با بازی متفاوتی ظاهر شده است و در قسمت‌های آتی این مجموعه تلویزیونی خواهیم دید، بازی در نقش فرخ را سکوی پرتابش به دنیای هنر دانست و اظهار کرد: زمانی که فیلمنامه را به من دادند نگفتند کدام نقش برای من است. من در آن دوران جوان بودم و چند نقش از جمله نقش غلام را به من پیشنهاد دادند. برای من هم مهم این بود که نقشی داشته باشم که بتوانم توانایی‌های خودم را نشان بدهم. نقش فرخ برای شروع خیلی مناسب به نظر می‌رسید و باعث شد در میان مردم شناخته شوم.

بازیگر نقش فرخ در این سریال در پاسخ به این سؤال که اگر به 20 سال قبل برگردید، باز هم همین نقش را می‌پذیرید، گفت: قطعاً من نقش فرخ را باز هم انتخاب می‌کردم. به نظرم فرخ مشکلات درونی داشت و یکسری عقده که نشان دادن آن عقده‌ها برای بازیگر چالش است. من نقش فرخ را دوست دارم. به نظرم بیشتر از ذات بد که خیلی‌ها فکر می‌کنند فرخ بدجنس است، فرخ از مشکلات روحی رنج می‌برد و احساس تنهایی می‌کرد.

کد خبر 566721

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار