عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست کاپیتان و سرمربی سابق استقلال برای دریافت ارز دولتی را تایید کرده است.

مجیدی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، «احمد امیرآبادی فراهانی» روز چهارشنبه و در جمع خبرنگاران درباره توییت روز گذشته خود مبنی بر دریافت تعداد 9 بار ارز دولتی از سوی فرهاد مجیدی کاپیتان و سرمربی سابق استقلال و رد آن توسط مجیدی، گفت: یک ماه پیش یکی از وارد کنندگان غله کشور گزارشی مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان سابق فوتبال در حال گرفتن ارز دولتی برای شرکت‌هایی است که به نام خود او نیست به من ارائه کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: این وارد کننده غله و نهاده‌های دامی حتی مدعی است که با فرهاد مجیدی در این باره درگیر شده است و به او گفته است که در این فضا و مکان به دنبال چیست؟  و بهتر است به حرفه و پیشه خود بپردازند.

فراهانی با بیان اینکه برای صحت سنجی گزارش دریافت شده با وزارت صنعت،  معدن و تجارت نامه‌نگاری شده است، افزود: حراست صمت اعلام کرده است که فرهاد مجیدی در دو نوبت به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه کرده  و درخواست او به دستور یکی از مسوولان این وزارت خانه در کارگروه تخصیص ارز دولتی تایید شده است.

وی ادامه داد: ۹ ثبت سفارش به نام شرکتی که به نام او نبوده ولی در فهرست دریافت ارز دولتی قرار گرفته و پیگیری او برای گرفتن ارز برای این شرکت  ثبت شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که مجیدی مدعی شده شرکتی ندارد که برای آن ارز دولتی دریافت کند، تصریح کرد: مجیدی شاید صاحب شرکت یا عضو هیات مدیره نباشد ولی او مراجعاتی برای دریافت ارز داشته که زمان حضور، افرادی که با او در این باره ارتباط داشتند و ارز دولتی که اختصاص یافته است، در وزارت صمت ثبت و تایید شده و اسناد آن هم موجود است.

فراهانی با اشاره به اینکه فوتبالیست مشهور دیگری نیز از طریق یک شرکت معدنی پیگیر انجام واردات نهاده‌های دامی است، گفت: برای این فرد هم استعلام شده که اگر اسم این فوتبالیست مشهور هم تایید شود نام او را اعلام می‌کنیم. برهمین اساس بهتر است هر فردی به حرفه خود بپردازد و قرار نیست به عنوان مثال من نماینده یا هر فرد دیگری با سوء استفاده از جایگاه و شهرت و ارتباط با مسوولان به هر کاری دست بزنیم.

کد خبر 566080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 198
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مجید IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
  .......................یاقناعت پر کند یاخاک گور
 • ح ر IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
  197 7
  فوتبالیست ، شرکت معدنی، نهاده دامی ، چه ارتباطی بین اینها است ؟ معیار اختصاص ارز دولتی در دولت ایران چیست؟
 • IR ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
  داداش عیب نداره خر توخره
 • قدرت خالص IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
  آقا فرهاد شما دیکه چرا شما که از فوتبال خودته بستی طمع چطور همش هم حرف از حق مزنی
 • غریبه RO ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
  اگر قرار این چنینی نبود کشورمان باین روزگار ومصیبت دچار نمیشد! شما فکر میکنید اینهمه هنرمند وهنرپبشه وبازیگر وورزشکار آقا وآقازاده وغیروه که مرتب درکشورهای اروپائی وامریکایی دررفت آمدند فقط بهمان درآمد حرفه ایشان قانع اند؟ نخیر آنها هزار جور تخلفات دیگر دارند اعم ازگرفتن ارز های دولتی تا واردات اجناس بدون گمروک! اگر نتوانید دراین مقطع کشور رابحالت‌ سالمی برگردانید قطعآ دچار مصیبتهای ببشماری خواهیم شد که قربانیانش مردم عامیند!!

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار