فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در اجرای طرح سراسری تشدید مبارزه با قاچاق و احتکار کالا، ۲۳ قاچاقچی و محتکر دستگیر و ۱۷۱ میلیارد ریال کالای قاچاق و احتکاری کشف شد.

انبار کالای احتکاری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا ، سردار کیوان ظهیری اظهار داشت: در شرایط فعلی جامعه و برای مقابله با قاچاقچیان، سودجویان و محتکران کالاهای اساسی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق و احتکار کالا  از ۱۰ آبان ماه جاری به مدت یک هفته در ۶ شهرستان غرب استان تهران به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در جریان برگزاری این طرح، شهرک های صنعتی، سوله‌ها  و باغات شهرستان‌های شهریار، ملارد، قدس، رباط کریم، بهارستان و اسلامشهر که محل مناسبی برای دپوی کالاهای قاچاق و احتکار شده می‌باشد، مورد رصد و پایش اطلاعاتی قرار گرفتند.

ظهیری تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی، نسبت به شناسایی مراکز پخش، توزیع و نگهداری کالاهای اساسی شهروندان اقدام  و در این خصوص از ۵۵ انبار بزرگ در منطقه غرب استان تهران بازدید کردند.

رئیس پلیس غرب استان تهران بیان کرد: در جریان طرح مقابله‌ای پلیس، اموال قاچاق از قبیل ابزارآلات، چوب، پارچه، لوازم خرازی و خانگی، گازوئیل، لاستیک خودرو، غذای ماهی، سیگار و تنباکو و دستگاه استخراج ارز دیجیتال و اموال احتکاری از قبیل شکر، روغن نباتی، انسولین و ژل ضدعفونی کننده از انبارها و سوله‌ها کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق و احتکار شده را ۱۷۱ میلیارد و نهصدو پنجاه میلیون ریال برآورد کرده اند، ادامه داد: در بازدید از انبارها و مراکز نگهداری کالاهای اساسی در مجموع ۲۳ قاچاقچی کالا و محتکر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

کد خبر 563437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار