بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و هم اکنون شاخص کل با افت ۱۳ هزار و ۱۷ واحد در محدوده یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۵ شاخص کل با ۱۳ هزار و ۱۷ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۵۱۵ واحد کاهش به رقم ۳۷۳ هزار و ۴۲۳ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۶۱ هزار و ۳۷۹ معامله به ارزش ۱۸ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت اصفهان،  فولاد مبارکه اصفهان،  پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندرعباس و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشت.

فرابورس نیز با ۷۲ واحد کاهش رقم ۱۵ هزار و ۹۱۲ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۱۴۴ هزار و ۲۸۵ معامله انجام داده‌اند که ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ارزش داشت.

سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، پتروشیمی تندگویان، فرابورس ایران، بانک دی،  گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشت.

کد خبر 561876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار