فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: از امروز تا اواسط هفته جو پایدار خواهد بود اما در شهرهای صنعتی و پرجمعیت شرایط برای گروه‌های حساس تا حد ناسالم خواهد ‌رسید.

باران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، فریبا گودرزی با اشاره به اینکه دوشنبه و سه‌شنبه این هفته برای شمال غرب و بیشتر شمال آذربایجان غربی انتظار بارش‌های پراکنده را داریم گفت: از چهارشنبه بعد از ظهر سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود. پنجشنبه و جمعه بخش‌هایی از شمال غرب، غرب و غرب سواحل خزر شاهد بارش خواهد بود. دمای استان‌های ساحلی دریای خزر ۳ تا ۶ درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت. سرعت بادهای جنوبی گیلان و اردبیل افزایش پیدا می‌کند و از دوشنبه تا آخر هفته برای شمال غرب و سواحل دریای خزر دمای هوا ۶ تا ۸ درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای پایتخت هم گفت: هوای تهران هم صاف خواهد بود و پدیده خاصی نخواهد داشت، اما در بعضی ساعت‌های امروز غبار محلی را شاهد خواهیم بود. تهران در روزهای آتی هم پدیده غبار را در مناطق پرترددش خواهد داشت. بیشینه دمای تهران امروز ۲۵ است.

وی در ادامه گفت: بین مراکز استان‌ها شهرکرد با دو درجه زیرصفر سردترین و اهواز با ۳۹ درجه سانتی گراد گرم‌ترین نقاط کشور هستند.

کد خبر 561422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار