دبیر کل حزب موتلفه می گوید: احمدی نژاد می‌تواند نامزد انتخابات ۱۴۰۰ شود و در صورت ورود قطعا هوادارانی برای حمایت خود دارد.

بادامچیان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه درباره کاندیداتوری احتمالی سیدحسن خمینی و محمود احمدی نژاد می گوید:  سید حسن خمینی هرگز نامزد جریان شکست خورده‌ای نظیر اصلاحات نخواهد شد، زیرا شاهد بودیم که در انتخابات مجلس یازدهم هم چهره شاخص آنها یعنی مجید انصاری فقط  ۶۹ هزار رای به دست آورد؛ سید حسن خمینی فردی زرنگ است و هرگز به این وادی ورود نخواهد کرد.

وی افزود:‌ احمدی نژاد هم می‌تواند نامزد شود و در صورت ورود قطعا هوادارانی برای حمایت خود دارد ؛ البته ممکن است که شورای نگهبان هم او را تایید صلاحیت نکند و متقابلا او از یک فرد دیگر حمایت کند که این امری طبیعی است، زیرا معمولا یک فرد سیاسی بیکار نمی‌نشیند.

عضو حزب موتلفه گفت:‌ مهم این است که ما به این نامزدها به عنوان رقیب نگاه نمی‌کنیم و نگاه ما به انتخابات صرفا یک تکلیف شرعی است و همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند انتخابات یک امتحان الهی است که ضابطه گرایان را از رابطه گرایان جدا می‌کند؛ بنابراین باید دید که چه کسی از روی رابطه برخورد می‌کند و چه کسی هم یک فرد مخلص رجایی گونه را انتخاب می‌کند و این مبنای نگاه موتلفه به انتخابات است. در نهایت باید گفت که هر کسی می‌تواند وارد این عرصه شود، اگر شورای نگهبان هم او را تایید کرد این مردم هستند که باید به او رای داده و او را انتخاب کنند.

بادامچیان گفت:‌ معتقدم که در مناظرات نامزدها باید برنامه‌ها و کابینه خود را به مردم معرفی کنند نه جنگ‌های تخریبی ضد یکدیگر. حزب ما هم انشالله به زودی مصداق‌های مد نظر را با تکیه بر همین موارد معرفی خواهد کرد.

کد خبر 561280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 6
  • نظرات غیرقابل انتشار: 2
  • IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
    4 12
    هیچ موقع احمدی نژاد رای نمی آورد مگر هشت سال ریاست جمهوری بر عهده داشت چه کار مثبتی انجام داد با وجود اینکه نفت به 160 دلار فروخت ولی تورم به اوج رسید و آن موقع اینطوری هم تحریم نبودیم تنها کاری کرد همان یارانه بود اجرا کرد که قبص برقی که پرداخت می کردیم 1800 تومان بود که با اجرای یارانه شد 80هزارتومان و بقیه همین طور من از ایشان بدم نمی آید ولی کارایی و لیاقت کافی برای این کار ندارد مگر دارو دسته ایشان بیشترشان با اختلاس در زندان نیستند ....

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار