یحیی گل محمدی برای پر کردن جای خالی شجاع دست روی شاگرد سابق خود گذاشته است.

رمضانی

به گزارش همشهری آنلاین پرسپولیس بعد از جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده، با کمبود مدافع مواجه شده است و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به دنبال به خدمت گرفت یک مدافع لیگ برتری است. اما پیدا کردن مدافع با کیفیت در روزهای پایانی نقل و انتقالات و البته پر شدن سهمیه خریدهای لیگ برتری سرخ‌ها باعث شده تا یحیی با دو چالش مهم برای پر کردن جای شجاع روبه رو شود.

با این همه  سرمربی پرسپولیس به دنبال به خدمت گرفتن فرشاد فرجی مدافع پدیده شهر خودروست و برای این انتقال هم سرخها پیشنهاد معاوضه آرمان رمضانی را به تیم مشهدی داده اند تا  با این انتقال هر دو مشکل خود را رفع کنند. رمضانی در چند بازی که در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس به میدان نرفت موفق نشد تا نظر کادر فنی و البته هواداران پرسپولیس را جلب کند و  یحیی بعد از محرومیت عیسی آل کثیر، از مهدی عبدی جوان در ترکیب خود استفاده کرد.

پرسپولیس در پست مدافع آخر تنها سیدجلال حسینی و کنعانی زادگان را در اختیار دارد و احسان حسینی جوان تجربه آنچنانی برای حضور در مسابقات حساس لیگ قهرمانان و لیگ برتر را ندارد. باید دید این نقل و انتقال در نهایت اتفاق خواهد افتا یا یحیی برای پر کردن جای شجاع مجبور دست روی گزینه دیگر خواهد گذاشت. 

کد خبر 560527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار