بازار سهام امروز سه شنبه ۶ آبانماه را همانند روزهای ریزشی گذشته همراه با افت آغاز کرد و شاخص کل با کاهش ۲۴ هزار و ۸۳۵ واحد در محدوده یک میلیون و ۳۱۱ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۲۰ شاخص کل با ۲۴ هزار و ۸۳۵ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۳۱۱ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۷۷۳ واحد کاهش به رقم ۳۸۱ هزار و ۵۶۴ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۳۷۸ هزار و ۷۴۷ معامله به ارزش ۲۸ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت تهران، مخابرات ایران و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۲۲۴ واحد کاهش رقم ۱۶ هزار و ۲۴۵ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۲۸ هزار و ۵۴ معامله انجام داده‌اند که ۱۴ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال ارزش داشت.

بانک دی، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین، فولاد هرمزگان جنوب و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

کد خبر 560493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار