کودکی حدودا ۴ ساله که همراه خانواده در مراسم عروسی شرکت کرده و در پی غفلت والدینش گم شده بود، پس از ساعت‌ها جست‌وجو با تلاش پلیس و نیروهای امدادی پیدا شد و به آغوش خانواده بازگشت.

کودک گمشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: پس از اعلام یک مورد گزارش مفقودی اشخاص به پاسگاه ماهی‌دشت، تیمی از ماموران به محل گزارش حادثه مفقودی که یکی از تالارهای عروسی محور کرمانشاه- ماهی‌دشت بود، اعزام شدند.

وی اظهار کرد: پس از حضور ماموران، شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد برای مراسم عروسی در تالار حضور یافته اما پس از دقایقی متوجه غیبت کودک ۴ساله‌اش به نام محمدمتین شده و جست‌وجوهای وی و دیگران نیز بی‌نتیجه مانده است. با دریافت این گزارش، ماموران پلیس نیروهای امدادی هلال احمر را نیز به کمک طلبیدند و جست‌وجوی گسترده خود را برای یافتن کودک گمشده آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در حالی که حدود ۵ ساعت از گم شدن کودک ۴ساله می‌گذشت، ماموران پلیس در حالی موفق به یافتن محمدمتین در ۵ کیلومتری تالار عروسی شدند که وی به دلیل سرمای شدید بدحال شده بود.

سرهنگ براری از انتقال این کودک ۴ساله به بیمارستان خبر داد و گفت: مدیر تالاری هم که برگزارکننده مراسم عروسی بود به دلیل بی‌توجهی به موارد بهداشتی و تذکرات ستاد مقابله با کرونا دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی داده شد.

کد خبر 559862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار