مردی که زنی ۴۱ ساله را در شهرستان اراک به قتل رسانده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس استان مرکزی شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در روز ۳۰ مهر در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از منازل مسکونی شهرستان اراک، بلافاصله کارآگاهان پلیس مرکزی به محل اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل مذکور مشخص شد، جسد زنی ۴۱ ساله از سوی فرزندش در کمد دیواری منزلش کشف شده است که در ادامه تحقیقات جنایی، پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات لازم برای شناسایی و دستگیری قاتل از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی آغاز شد.

در همان دقایق ابتدایی تحقیقات پلیس سرنخ‌هایی از متواری شدن قاتل به سوی یکی از استان‌های غربی به دست آمد و پس از بازگشت دوباره فرد متواری به شهرستان اراک با حضور بهنگام مأموران، فرد مورد نظر در عملیاتی هدفمند از سوی پلیس دستگیر و به پلیس آگاهی استان مرکزی انتقال داده شد.

این مرد ۳۰ ساله در بازجویی‌ها سرانجام لب به اعتراف گشود و اظهار کرد که از مدت‌ها پیش با مقتول ازدواج موقت کرده بود. در روز حادثه در منزل مسکونی همسرش به علت مظنون شدن او به وی و برداشتن گوشی همراهش درگیر شده، با دست‌های خود او را خفه کرده و پس از پنهان کردن جسد در کمد دیواری از محل حادثه متواری شده است.

پس از اعتراف صریح متهم به قتل همسرش، پرونده قاتل برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد.

کد خبر 559742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار