کرمان میزبان دائمی رقابت‌های بین‌المللی جهان اسلام به‌عنوان کشتی جام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (سالار جبهه مقاومت) می‌شود.

نشست

به کزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از توجه ویژه جامعه ورزشی و نماینده مردم کرمان و راور به پاسداشت و تلفیق ارزش‌های اسلامی و انقلابی به ویژه مجاهدت‌های سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از آمادگی کامل برای هرگونه همکاری در این زمینه خبر داد.

نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به ظرفیت‌های کشتی استان کرمان گفت: پیشرفت در این رشته مستلزم افزایش امکانات و زیرساخت‌های کشتی استان کرمان است.

محمدمهدی زاهدی افزود: توجه به استعدادها و استعدادپروران، مربیان و پیشکسوتان کشتی و برگزاری رویدادی بین المللی، به‌ عنوان‌ نمونه و الگوی ورزشی در تراز و جایگاه ارزش‌ها و مجاهدت‌های جریان مقاومت با نام و یاد سردار رشید جبهه مقاومت شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی محسوب می‌شود.

همچنین در این نشست مقرر شد با هماهنگی نماینده کرمان و راور و پیگیری مسئولان استانداری و بنگاه‌های بزرگ‌ اقتصادی استان، این رویداد بزرگ، با میزبانی دائمی استان کرمان و محوریت ورزشکاران حوزه کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت، هر ساله به بهترین نحو ممکن در کرمان برگزار شود.

پیشنهاد اعطای میزبانی مسابقات بزرگ بین المللی کشتی جام سردار شهید مقاومت، سپهبدحاج قاسم سلیمانی در دیدار رئیس مجمع اندیشمندان مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی و مدیرکل و مسئولان ورزش استان کرمان با موافقت و استقبال رئیس این فدراسیون همراه شد.

کد خبر 559667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار