پیرمرد راننده‌ای که قصد داشت کیسه حاوی ضایعات را به فروش برساند ناگهان با جسد مردی درون کیسه روبه‌رو شد و هراسان خود را به کلانتری رساند. 

جسد

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از خراسان، ماجرای این حادثه هولناک صبح روز گذشته (جمعه ۲ آبان) در مشهد اتفاق افتاد. مرد جوانی خودروی پراید یک راننده ۶۲ ساله را به طور دربستی اجاره کرد. او از پیرمرد راننده خواست کیسه حاوی ضایعات را به انتهای بولوار پنجتن مشهد برساند. جوان موتورسوار که زنی نیز ترک‌نشین آن بود به پیرمرد راننده گفت: من با موتورسیکلت پشت سر شما می‌آیم تا نشانی را درست بروید، اما اگر به طور اتفاقی همدیگر را گم کردیم در انتهای بولوار پنجتن توقف کن تا ما به تو برسیم.

پس از این گفت‌وگو پیرمرد راننده در صندوق عقب را گشود و مرد جوان به طرف کیسه‌ای رفت که قرار بود آن را حمل کنند. مرد جوان از راننده خواست برای انتقال کیسه سنگین به صندوق عقب خودرو به او کمک کند ولی راننده با خودداری از کمک به مرد جوان گفت: من پیرم و کمردرد دارم. سپس مرد جوان به ناچار و با سختی زیاد کیسه را درون صندوق عقب گذاشت و به این ترتیب هر دو وسیله نقلیه به طرف بولوار پنجتن به راه افتادند. 

پیرمرد راننده هر از گاهی از آیینه خودرو به پشت سر نگاه می‌کرد تا موتورسوار را گم نکند ولی هنوز به چهارراه گاز نرسیده بود که در میان ترافیک شهری موتورسوار را گم کرد او به ناچار به انتهای بولوار پنجتن رفت و از ساعت ۹ صبح منتظر جوان موتورسوار ماند اما در حالی که عقربه‌های ساعت به ظهر نزدیک می‌شد خبری از مرد موتورسوار نبود. راننده که دیگر نمی‌توانست این اوضاع را تحمل کند تصمیم گرفت ضایعات داخل کیسه را به یک خریدار ضایعات بفروشد تا حداقل کرایه خود را بردارد.

او بالاخره خریداری پیدا کرد اما وقتی خواست کیسه را به خریدار ضایعات تحویل بدهد ناگهان دست جسدی از درون کیسه بیرون آمد. پیرمرد که با دیدن این صحنه وحشتناک بسیار ترسیده بود، مضطرب و نگران خود را به کلانتری رساند و ماجرا را توضیح داد. 

نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و جسد مرد حدود ۶۰ ساله با دستور قاضی کاظم میرزایی به پزشکی قانونی انتقال یافت. بررسی‌ها و معاینات اولیه حکایت از آن است که مرد مذکور به طور طبیعی فوت کرده است اما تحقیقات بیشتر با کالبدشکافی جسد برای تعیین علت دقیق مرگ همچنان ادامه دارد.

کد خبر 559643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار