کریستن ولکر دومین زن رنگین‌پوست در تاریخ آمریکاست که مسئولیت هماهنگی و اجرای مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را عهده‌دار شده است. نخستین مجری سیاهپوست مناظره‌های انتخاباتی کارول سیمپسن در سال ۱۹۹۲ بود.

كريستن ولكر مجري مناظره دوم ترامپ و بايدن

به گزارش همشهری آنلاین، شیوه برخورد و تسلط خبرنگار ۴۴ ساله شبکه NBC در مناظره بامداد امروز تحسین دانلد ترامپ را هم برانگیخت. رئیس جمهوری آمریکا که چند روز پیش در گفتگو با برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه سی‌بی‌اس خبرساز شده و مجری آن لزلی اشتال را نواخته بود، چند ساعت پیش از مناظره دوم هم سرگرم انتقاد کردن از این مجری ۷۸ ساله بود. او و اعضای ستادش در یک هفته گذشته به ولکر، مجری مناظره دوم هم تاختند و ترامپ خبرنگار ویژه کاخ سفید شبکه ان‌بی‌اس را «بسیار بدتر از اشتال»، «یک دموکرات دوآتشه» و «به شدت غیرمنصف» خطاب کرد.

با این حال، وقتی مناظره دوم و پایانی نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش رفت و تسلط مجری آشکارتر شد، ترامپ چاره‌ای ندید جز اینکه از مواضع چند ساعت پیش خود عقب بنشیند و لب به تحسین ولکر بگشاید. رئیس جمهوری آمریکا ابتدا به رقیب خود بایدن تاخت و بی‌مقدمه رو به مجری مناظره گفت: «باید بگویم تا اینجا به شیوه مدیریت کردن شما در مناظره بسیار احترام می‌گذارم. من باید این را بگویم.»

کد خبر 559493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار