لاس پالماس قرارداد بازیکن خود را به دلیل کشیدن قلیان و نقض پرتوکل‌های بهداشتی فسخ کرد.

پدرو دومینگز پلاساراس

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، باشگاه لاس پالماس با انتشار تصاویری، دلایل فسخ قرارداد پدرو دومینگز پلاساراس ملقب به تانا را اعلام کرد. این بازیکن تا سال 2023 قرارداد داشت اما به طور ناگهانی با فسخ قراردادش مواجه شد.

مارکا در این باره نوشت :لاس پالماس چند کارآگاه خصوصی را استخدام کرده بود تا دومینگز را تعقیب کنند. کارآگاهان در گزارش خود تصاویر و مدارکی را در اختیار باشگاه لاس پالماس قرار داده بودند که این بازیکن چند بار در حال قلیان کشیدن در کافه ای به نام "اوسیریس" رویت شده بود.

در حقیقت تانا دو روز پیش از بازی مقابل الچه به همراه نامزدش در این کافه در حال قلیان کشیدن رویت شده بود. کارآگاه های استخدام شده در گزارش خود نوشته اند:«بازیکن مذکور به همراه نامزد خود هر کدام یک قلیان انتخاب کرده بودند و در حال استفاده از تلفن همراه و نوشیدن آب بودند.»

در این گزارش همچنین به این نکته اشاره شده است که بازیکن مذکور چندین بار با خودروی خود بالاتر از سرعت مجاز حرکت کرده، در یک قایق در جشن شرکت کرده، بارها قوانین فاصله گذاری اجتماعی را شکسته و در دورانی که به بهانه مصدومیت بازی نمی کرده، فعالیت های خطرناک انجام داده است.

کد خبر 559443

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال جهان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha