محققان در یک تیم استارت‌آپی موفق به طراحی اپلیکیشنی شدند که واسطه‌ها بین مشتری و کشاورز برای حبوبات خصوصا لوبیا قرمز را حذف می‌کند.

لوبيا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر منوچهر عظمتی مدیر یک استارت‌آپ در خصوص اپلیکیشنی که در زمینه خرید حبوبات خصوصا لوبیا طراحی کرده گفت: ما اخیرا موفق به طراحی سایت و اپلیکیشنی شدیم که می‌توانیم به واسطه آن، لوبیا و سایر حبوبات را به صورت خرد و عمده از کشاورز به مشتری بفروشیم.

وی با بیان اینکه این اقدام باعث حذف دلالان برای خرید و فروش لوبیا و سایر حبوبات می‌شود، بیان کرد: با توجه به این که بر اساس آخرین آمار، لوبیا جز پرمصرف‌ترین حبوبات در دنیا به شمار می‌رود از این رو برنامه‌ریزی‌های خود را بر مبنای فروش بدون واسطه این نوع حبوبات قرار دادیم.

استارت آپ‌ها پاسخگوی نیازمحله‌ها

عظمتی گفت: محصولی که به فروش می‌رسانیم از خمین و گلپایگان تهیه می‌شود.

مدیر این استارت آپ گفت: تاکنون استارت‌آپی در این زمینه وجود ندارد که به صورت اختصاصی حبوبات را مستقیما بدست مصرف کننده برساند از این رو کار روی این حوزه را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: بسیاری از نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها که روی این زمینه کار می‌کنند وابسته به فروشگاه‌های بزرگ هستند اما اپلیکیشنی که طراحی کردیم این گونه نیست.

عظمتی گفت: در حال حاضر در ابتدای کار هستیم و خرده فروشی هم داریم اما بنا داریم که طی دو سال آینده  به یک درصد کل بازار یعنی ۲۴۰ میلیون کیلو در سال برسیم.

مدیر این استارت‌آپ گفت: هدف ما از طراحی این اپلیکیشن حذف واسطه بود.

کد خبر 559090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار