پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:‌ اگر کریمی قراردادش را تمدید کند، دیاباته و میلیچ برگردند و پنجره نقل و انتقالات باز شود آن زمان باید از استقلال انتظار قهرمانی داشت چون با این نفرات یک تیم درجه یک جمع شده است.

استقلال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس بهتاش فریبا در خصوص اینکه چه تضمینی وجود دارد شرایط استقلال بعد از نشست اعضای کمیته پیشکسوتان با نمایندگان مجلس و وزیر ورزش بهتر شود، اظهار داشت: ما در آن جلسه خواستیم که تا ۲۰، ۳۰ روز دیگر مدیرعامل باشگاه مشخص شود، پنجره نقل و انتقالات سر و سامان بگیرد و با نفراتی که مدنظر سرمربی است قرارداد امضاء شود،‌ البته آن روز ما دو جلسه برگزار کردیم یکی نمایندگان مجلس بودند و نشست دیگرمان با معاون وزیر ورزش بود.

وی افزود: ۴، ۵ نفر بیشتر در آن جلسه حضور نداشتیم چون نفراتی مثل مظلومی و عبداللهی در محل تمرین حضور داشتند. در آن نشست بحث دلالیسم و معضلات ورزش مطرح شد و در آنجا اشاره کردیم که چرا دولت و حراست وزارت ورزش به بحث دلال‌ها ورود نمی‌کند.

فریبا خاطرنشان کرد: خوشبختانه در آنجا اعلام شد به این بحث ورود شده و حتی نهادهای بالاتر هم به این قضیه ورود جدی کرده‌اند. از آنها خواهش کردیم اگر کسی را به اتهام دلالی گرفتند باید حتما او را به مردم معرفی کنند و بگویند کار این افراد غیرقانونی بوده است. ما زمانی که خودمان تیم داشتیم از یک شهر سه بازیکن جذب نمی‌کردیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: الان ایجنتی در تیم داریم که ۹ بازیکن تحت قرارداد با  او هستند و قرارداد ۲ میلیاردی به ۸ میلیارد رسیده است.این کار درست است؟ اتفاقا این کار غلط است، البته من نمی‌گویم ایجنت و یا بازیکنان ما چنین نیت‌هایی دارند اما در کل نباید چنین اتفاقاتی در باشگاه بزرگی مثل استقلال رخ بدهد.

وی در پاسخ به این سوال که فضای کلی استقلال را با کادر فنی جدید  چطور ارزیابی می‌کند، گفت: باید کمی زمان بگذرد تا در این مورد قطعی نظر داد. محمود فکری مربی خوبی است و از زمانی هم که در استقلال بازی می‌کرد با انرژی بود در کنار او صمد مرفاوی حضور دارد که در دو دوره سرمربی استقلال بوده است. آقایان عبداللهی و مظلومی هم در آنجا حضور دارند و همه این‌ها می‌تواند به این تیم کمک کند.

فریبا تصریح کرد: اگر با هم مشورت کنند و خرد جمعی ایجاد کنند، مطمئن باشید استقلال موفق می‌شود. به شرطی که کادر فنی خیالیش از بابت پرداخت دستمزدها، زمین تمرین و ... راحت باشد. ان‌شاءالله که پول شفر را هم بدهند و استقلال بتواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند. امیدوارم دیاباته زودتر برگردد و علی کریمی نیز قراردادش را تمدید کند تا به امید خدا شرایط کلی استقلال بهتر شود.

پیشکسوت تیم استقلال تاکید کرد: اگر همه این موارد که گفتم اعمال شود و علی کریمی قراردادش را تمدید کند و دیاباته و میلیچ هم برگردند آن زمان دیگر باید از استقلال انتظار قهرمانی داشت چون با این نفرات یک تیم درجه یک جمع و جور شده است.

وی در پاسخ به این سوال که قرعه استقلال را چطور ارزیابی می‌کند گفت:‌ تا هفته هفتم قرعه خوبی نصیب استقلال شده و فقط بازی با فولاد کمی می‌تواند سخت باشد. روی کاغذ قرعه خوبی نصیب استقلال شده اما باید این را هم بپذیریم که تیم‌ها امسال سخت امتیاز خواهند داد.

کد خبر 557809

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی