دبیر سابق شورای عالی گزینش کشور گفت: در کشور متاسفانه هرکس از ما انتقاد کند، ممنوع التصویر و ممنوع المنبرشان می‌کنیم؛ حتی پست و مقام آنها را می‌گیریم.

نقویان

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از جماران، حجت الاسلام ناصر نقویان در هیأت عشاق الائمه حزب مردم سالاری با اشاره به ماجرای جنگ حنین و کار رسول خدا(ص) گفت: اگر مسئولین ما کمی محبت داشتند، شجریان مال ما بود. ما او را در دامن خیلی ها انداختیم که خودش هم دوست نداشت دو مصاحبه با آنها داشته باشد. خیلی وقت ها کار با یک محبت و یک مهربانی حل می شود؛ کما اینکه پیامبر(ص) حل می کرد.

وی ادامه داد: اگر قرار است که این دین بر بقیه ادیان غلبه کند، بقیه ادیان چه ادیانی هستند؟ هرکس می گوید حق با من است. جالب است کسی که هیچ خبری از ادیان دیگر ندارد می گوید حق با من است. تو اگر همه تورات و انجیل را خوانده ای و اوستا را تماما خواندی، آن وقت می توانی بگویی حق با من است. ما وارد این بحث نمی شویم. فرض می کنیم همین دینی که ما داریم را خدا گفته می خواهد بر همه برتری بدهد و دین شما جهان شمول شود. 

نقویان اظهار کرد: بحث این است که با چه ابزاری خدا می خواهد این کار را انجام دهد. بعضی از دوستان می گویند ما اسرائیل را بیچاره می کنیم و کاخ سفید را می گیریم و حسینیه می کنیم. یک فرض این است که با قدرت سلاح و توپ و تانک این کار انجام شود. این فرض معقول نیست. ممکن است سلاح ما برتر هم باشد. اشکالی هم ندارد؛ چشم ترامپ هم کور شود. یک نفر می گفت این تحریم ها کاغذ پاره است الآن می گویند این تحریم ها ما را بیچاره کرده است. یک نفر هم نیست بگوید چند مدل حرف می زنید. قرآن می گوید خدا خیلی عصبانی می شود حرفی بزنید که همین جوری از دهانتان در برود.

وی ادامه داد: در مکه و مدینه که همه روسری و برقع هم دارند؛ پس چرا به آنها فحش می دهید. می گوییم اینها ظاهر اسلام است. چطور مال آنها ظاهر است و مال ما باطن است؟ دادگاه های آنها واقعا خلوت است ولی به مجتمع قضایی شهر مقدس مشهد بروید و ببینید چه خبر است. چه کار کرده ایم که همه مردم با هم دعوا دارند و همه با هم داریم می جنگیم؟ همه تقصیر ماهواره ها و دشمن است و ما هیچ تقصیری نداریم؟ اینها همه پسران نوح هستند که فاسد شده اند؟ چه زود خودشان را جای انبیاء و اولیاء می گذارند.

دبیر سابق شورای عالی گزینش کشور اظهار کرد: هرکس از ما انتقاد کند، ممنوع التصویر و ممنوع المنبرشان می کنیم؛ پست و مقام آنها را می گیریم. کسی می تواند بفهمد احترامی که به من می گذارند از ترس است و یا از عشق است؟ ببینید آفریقا راجع به نلسون ماندلا چه می گویند. ۲۷ سال زندان بود. حالا که آقا رئیس جمهور شده و سفیدها اقلیت شده اند، وقت انتقام است و می تواند همه را اعدام کند. قدرت نداشت؟ به دخترش گفت اگر آفریقا را دوست داری امروز بهترین روز بخشیدن است. هر جا می رفت همه به افتخارش بلند می شدند؛ چون بزرگ بود و بزرگی به ملتش یاد داد.

وی تأکید کرد: بعد از اینکه ابوسفیان یاران پیامبر(ص) را کشت، یک نفر از یاران گفت «الیوم یوم الملحمه» اما پیامبر(ص) پاسخ داد «الیوم یوم المرحمه». پیامبری که من و شما اعتقاد به علم غیبش داریم و می داند فرزندان این ابوسفیان جنایتکار با فرزندان معصومش چه خواهند کرد؛ در عین حال او را می بخشد.

رهبر معظم انقلاب سال ۸۸ در نماز جمعه فرمود روش ما جذب حداکثری و دفع حداقلی است. کسانی که خیلی سنگ ولایت را به سینه می زنند بگویند تا حالا چند نفر را جذب کرده اند. جذب یعنی کسی که دارد می رود را به این طرف بکشیم. کسی که انتقاد دارد و ناراحت است را توانسته ایم جذب کنیم یا هرچه بلد بودید در روزنامه نوشته اید؟ آن جور دینش را غلبه می داد.

نقویان در پایان گفت: وقتی علم با حلم در می آمیزد یک معجون ضد گلوله درست می کند که جز آدم های حسود، هیچ کس حریف شما نیست.

کد خبر 557755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 72
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شهلا IR ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  25 3
  حداقل اینقدر انصاف دارد که بداند انها جز مردم نیستند
 • IR ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  33 7
  کانلا متین فرمودید من خودم عاشق شجریان بودم و هستم ولی بی وفایی سران مملکت به این انسان بزرگوار حتی یک تسلیت خشک و خالی هم نگفتند من خودی دو آتیشه را دگرگون کرد و نظرم عوض شد.
 • رضا US ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  37 4
  احسن برشما
 • رضا IR ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  39 4
  زنده باشی حاج آقا نقویآن حرف دل مردم را زدی شیر مادرت حلاله خدایییش...اسلام دین رحمت و بخشایش است ...برو ای گدایی مسکین در خانه علی زن ..زن کرم عطا نماید نگین پادشاهی. .
 • اسکندری IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  37 6
  درود وسلام برحاج آقانقویان عزیزوحرفهای درست وحسابی برادرعزیزمان خداوندیارونگهدارتان باشد
 • سرباز آتش باختیار IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
  45 48
  جناب آقای نقویان سلام چرا نظام مقدس جمهوری اسلامی اینقدر باید مظلوم باشد که ازش بخواهند انتقام بگیرند ولی نظام هیچگونه حرکتی ولو حداقل را هم انجام ندهد آقای نقویان وقتی خود آقای شجریان اذعان می‌دارد که اصلا اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارد خوب چه اصراری هست که از وجود چنین فردی استفاده گردد من شاهد حضور مردمی بودم که برای درگذشت شجریان ناراحت بودند خوب ایرادی نیست حق طبیعی هر فردی است که احساسات خودش را بروز دهد ولی به آن عده افرادی که در مراسم شجریان به نظام مقدس جمهوری اسلامی حتاکی میکنند چه باید گفت و باز یک موضوع همیشه مرا ناراحت میکند که چرا مدعیان وطن و ایران و مردم ایران و سرزمین مادری یک روزش را در جنگ نبودند یک سرود به پاس رزمندگان و مدافعان وطن خودشان نخوانند ولی زمانی که موضوع شعاری میشود همه وطن پرست و ملی‌گرا میشوند الان در قره باغ جنگ است از صبح صدا و سیمای آذربایجان در وصف نیروهای نظامی خودش سرود و دیکلمه و .... برنامه اجرا میکند ولی در کشور ما بعضی ها از به شهادت رسیدن پاسداران و نیروهای نظامی ما خوشحال میگردند و این جای تأسف است
 • US ۰۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
  38 69
  آقای نقویان شما چرا اینقدر زمین و زمان را به هم می بافید؟ آقای شجریان خودشان خواسته بودند که آهنگهایشان از صدا و سیما پخش نشود. چند سال آخر عمرشان هم که درگیر بیماری بودند و توان اجرا نداشتند. شما دیگه چرا به جریان تحمیق رسانه ای ملت و بخصوص جوانان پیوسته اید؟ فرض کنیم حق با شماست و ظلم بزرگی در حق مرحوم شجریان شده باشد. آیا تنها مشکل کشور ما پایمال شدن حقوق این هنرمند محبوب است؟ پس چرا شما نسبت به گرانیها و تورم و سقوط ارزش پول ملی و کم کاری رفقای دولتی سکوت می کنید؟ به دوستان دولتی بگوئید که ما اگر اوضاع اقتصادی خوبی داشته باشیم خودمان بلدیم که چطور از هنر و موسیقی استفاده کنیم. لطفا بجای پرداختن به مسائل حاشیه ای اصل را پیگیری کنید. اصل الان مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است. روزگاری با نامردی تمام برای ارعاب مردم گفتند: اگر فلانی رئیس جمهور شود تمام پیاده روها را دیوار کشی می کند تا مردان و زنان جدا از یکدیگر قدم بزنند. امروز من حاضرم در پیاده روهایی که زنانه مردانه شده اند قدم بزنم ولی اینقدر مشکل معیشتی نداشته باشم.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار