رسول پناه از هشدار به تیم قطری در خصوص جذب بشار خبر داد.

مهدی رسول‌پناه

به گزارش همشهری آنلاین مهدی رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

*انشاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما بر اساس وظیفه‌ای که داریم باید بحث پرداخت مطالبات برانکو را انجام دهیم.

*هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می‌کنیم به همین دلیل می‌خواهیم این موضوع را خیلی سریع حل کنیم.

*باشگاه مخالف صددرصد جدایی رسن است و این موضوع را به وی اعلام کرده‌ایم. رسن با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند جایی برود. شب گذشته به هتل رفته و ضمن احوالپرسی از رسن بار دیگر به این بازیکن گفتم پرسپولیس صد در صد مخالف این قضیه است. به رسن گفتم با ما قرارداد دارد و باید به این قرارداد عمل کند.

*باشگاه نه می‌تواند مخالفت کند و نه اجازه جدایی به رسن می‌دهد. به بشار گفتم باید به تعهدات خود عمل کند. پرسپولیس روی حفظ این بازیکن مصمم است و این موضوع را خیلی جدی می‌گیرد. تمام هواداران نگران هستند و ما این موضوع را درک می‌کنیم. پرسپولیس در آستانه قهرمانی است و نمی‌خواهیم بازیکنان خود را از دست دهیم.

*بشار به من گفت یکی دو روز باید برای شرکت در مراسم سالگرد مادرم به عراق بروم و با این موضوع موافقت کردم. به باشگاه قطری هم نامه زدیم و گفتیم کارش برای مذاکره با رسن درست نبوده. حتی نامه مجددی را برای این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم، زیرا قرارداد بشار با پرسپولیس جاری و ساری است. این باشگاه قطری حق مذاکره با بازیکنان ما را ندارد. به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار هم این موضوع را تائید کرده است.

*قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و همچنان منتظر این بازیکن هستیم. با مدیر برنامه‌های این بازیکن در ارتباط هستیم و چند بار هم این موضوع را اعلام کردیم.

*قرار است با این بازیکن مذاکره کرده و شجاع را هم راضی می‌کنیم. خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ما است که انگیزه زیادی دارد و افتخار پرسپولیس است.

کد خبر 557613

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha