رئیس مجلس گفت: چهل سال تجربه کار اجرایی من ثابت کرده است که بدون حضور در میدان هیچ کاری بدون‌ اشکال پیش نمی‌رود.

قالیباف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که بامداد روز دوشنبه ۲۱ مهر وارد استان سیستان و بلوچستان شد، در ادامه نظارت میدانی خود از مناطق مختلف این استان از بازارچه مرزی کوهک بازدید به عمل آورد و مشکلات عملیاتی صادرات و واردات مرزی را مورد رسیدگی قرار داد.

رئیس مجلس در پاسخ به این سوال خبرنگار صداوسیما در سیستان و بلوچستان که آیا نمی‌شد از همان تهران کارها و مشکلات را پیگیری می‌کردید، گفت: چهل سال تجربۀ کار اجرایی من ثابت کرده است که بدون حضور در میدان هیچ کاری بدون‌ اشکال پیش نمی‌رود.

وی افزود: اگر کاری که در حال انجام است، از نزدیک پیگیری نشود یا آن کار به سرانجام نمی‌رسد یا با نقص انجام می‌گیرد؛ بنابراین چه افرادی که قصد سیاستگذاری دارند، چه کسانی که می‌خواهند مدیریت کنند و چه کسانی که در فاز اجرا هستند، نیازمند این حضور در میدان هستند که از نزدیک فرصت‌ها و چالش‎ها را ببینند و حرف مردم را بشنوند.

قالیباف تأکید کرد: به ویژه برای ما که در مجلس هستیم، مهم‌ترین ذی نفعان ما مردم هستند لذا باید بدانیم مردم چه می‌خواهند و اولویت آن‌ها چه است.

کد خبر 557039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 12
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • محمدبهرامى بلوچ IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
    22 11
    دكتر قاليباف درتمامى مسئوليت هاى خود تمام چهل سال مسئول موفقى بوده چون تمام كارها را ازنزديك دنبال ميكرده امروز يك خلبان يك جنرال يك شهردار ويك رئيس مجلس كه سرداردردفاع مقدس بوده راداريم وبهترازسردارقاليباف نيست ونداريم چون خدمتگزارى واقعى هستند

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار