شاخص کل بورس امروز شنبه ۱۹ مهرماه را نزولی آغاز کرد اما شاخص کل هم‌وزن برخلاف آن مسیر صعودی طی کرد. هم‌اکنون شاخص کل با رشد ۴ هزار و ۳۲۳ واحدی در محدوده یک میلیون و ۵۳۶ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۳۲ شاخص کل با ۴ هزار و ۳۲۳ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۵۳۶ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۴۶۲ واحد افزایش به رقم ۴۰۸ هزار و ۶۶۰ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۷۲۳ هزار و ۷۷۳ معامله به ارزش ۴۷ میلیارد و ۱۱۹ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، معدنی و صنعتی گل گهر، سرمایه‌گذاری غدیر و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین ایران خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشت.

فرابورس نیز با ۸۳ واحد کاهش رقم ۱۸ هزار و ۷۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۴۳۲ هزار و ۹۲۳ معامله انجام داده‌اند که ۱۵ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی تندگویان، شرکت آهن و فولاد ارفع، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی زاگرس، اعتباری ملل و توسعه مسیر برق گیلان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

کد خبر 556068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار