مهم‌ترین دلیل برای تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا مجهز نبودن ورزشگاه آزادی به سیستم کمک داور ویدیویی است که باعث محرومیت پرسپولیس از این میزبانی شده است.

لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش همشهری آنلاین در حالی که پیش از این چند منبع غیررسمی از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران و ورزشگاه آزادی خبر داده بودند اما گویا کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته تا این دیدار در جایی غیر از تهران برگزار شود. 

 روزنامه «استاد الدوحه» قطر با اشاره به برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ ۱۹ دسامبر، نوشت: «کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده بود باتوجه به برگزاری فینال برگشت سال گذشته در کشور ژاپن و شرق قاره، دیدار نهایی سال ۲۰۲۰ این بار در غرب آسیا و در زمین کشوری که از این منطقه به فینال برسد برگزار می‌شود.

نکته جدیدی که در بیانیه اخیر AFC به آن اشاره شد این بود که هنوز محل برگزاری فینال تعیین نشده است. این بدان معنی است که پیشنهاد جدید و متفاوتی برای میزبان فینالیست غرب آسیا که پرسپولیس ایران است در نظر گرفته شده است.

به نظر می‌رسد شهر دوحه نزدیکترین گزینه برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد زیرا دیدار نهایی هم در ادامه برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر است که هم مسابقات غرب و هم مسابقات شرق در آن برگزار شد.» مهم‌ترین دلیل برای این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مجهز نبودن ورزشگاه آزادی به سیستم کمک داور ویدیویی است که باعث محرومیت پرسپولیس از این میزبانی شده است.

کد خبر 556028

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی