انگشت پنجم پای آل کثیر دو تیکه شده و برای جوش خوردن باید شش هفته در گچ می ماند اما با این وجود به بازی ها ادامه داد.

آل كثير

به گزارش همشهری انلاین عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس که  با وجود مصدومیت از ناحیه انگشت پا در چند دیدار برای این تیم به میدان رفت تقریبا یک ماه از میادین دور خواهد بود. پزشک آل کثیردرباره آسیب دیدگی او اظهار داشت: عیسی در بازی با التعاون از ناحیه انگشت پنجم پای راست خود دچار شکستگی شد اما با وجود اینکه این شدت شکستگی نیاز به شش هفته استراحت دارد. با وجود توصیه های ما فداکاری کرده و با استفاده از آمپول بی حسی به بازی ها ادامه داد. انگشت عیسی به دلیل فشار زیادی که روی آن آمده دچار تورم و عفونت شده و پس از سه هفته مداوا می تواند بازی ها را شروع کند.


وی افزود: یک مریض معمولی برای این شکستگی یک ماه و نیم درد می کشد اما باید از عیسی تشکر کرد که با تمام توان در مسابقات به زمین رفت و توانست تیم پرسپولیس را به نتیجه برساند. انگشت پنجم پای آل کثیر دو تیکه شده و برای جوش خوردن باید شش هفته در گچ می ماند اما با این وجود به بازی ها ادامه داد. منطق این بود که عیسی پس از شکستگی دیگر بازی نکند اما از جان و سلامتی اش مایه گذاشت و با کمک تیم پزشکی پرسپولیس توانست دیدارها را به سرانجام برساند.

پزشک معالج آل کثیر خاطرنشان کرد: از همان روزی که چنین اتفاقی برای آل کثیر رخ داد با حقیقت ، پزشک پرسپولیس در تماس بودیم تا با توجه به اصرار عیسی برای بازی کردن بتواند برای تیمش به زمین برود.

وی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره زمان شروع تمرینات ال کثیر  گفت: موضوع نگران کننده عفونت انگشت عیسی است. با یکی دو هفته استراحت در منزل و استفاده از آنتی بیوتیک، این عفونت از بین می رود اما جوش خوردن شکستگی اش نیاز به ۳،۴ هفته زمان دارد. پس از این مدت با فیزیوتراپی و همت خودش به تمرینات باز می گردد. البته اگر جا به جایی انگشت مقداری بیشتر بود، آل کثیر نیاز به جراحی داشت.

کد خبر 555496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار