راما قویدل که این روزها سریال «ایلدا» را روی آنتن دارد، چندی پیش روزهایی را در قرنطینه سپری کرد. او که آن زمان ابتلا به کرونا را تکذیب کرده بود، با گذشت شش ماه می‌گوید: من در روزهایی که به دلیل بیماری ریوی و آسم در قرنطینه بودم، آزمایش کرونا ندادم و حقیقتا نمی‌دانم آیا به این بیماری مبتلا شدم یا نه.

پوریا پورسرخ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، راما قویدل با اشاره به اینکه بیشتر از یک سال صرف ساخت سریال «ایلدا»، شده است، اظهار کرد: شرایط تولید به دلیل کار در کوهستان و ارتفاعات و شیوع کرونا بسیار ویژه بود اما این سختی‌ها علاقه ما را دوچندان کرد. در حال حاضر همکاران ما بیشتر آثارشان را در فضاهای بسته تولید می‌کنند اما در سریال «ایلدا» سعی شده طبیعت چشم‌نواز ایران به وضوح دیده شود. ما برای ضبط این صحنه‌ها بسیار تلاش کردیم.

قویدل درباره شخصیت ایرج با بازی پوریا پورسرخ در سریال «ایلدا» گفت: من تمام مسئولیت انتخاب بازیگر را بر عهده می‌گیرم و از آن پشیمان نیستم. پورسرخ در این نقش بسیار متفاوت ظاهر شده و به نظرم دادن نقش‌های متفاوت به بازیگران کار بسیار جالبی است. من شخصیت ایرج را بسیار دوست دارم و می‌دانم پوریا همین حس را دارد. تعداد زیادی از بازیگران این اثر نقش‌هایی متفاوت نسبت به کارهای گذشته خود دارند و این یک تجربه جدید است.

او که با برنامه «صحنه» رادیو تهران گفتگو می‌کرد، درباره سریال «ایلدا» گفت: این سریال در حال پخش از شبکه یک است و از این هفته جمعه‌ها هم به پخش اضافه شده و تا اوایل آبان ادامه خواهد داشت.

کد خبر 554891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار