مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
۰ نفر

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: توزیع برچسب افزایش کرایه‌ها بین تاکسی‌های گردشی از سوی گشت‌های تاکسیرانی در حال انجام است.

تاکسی

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا ،محمد یساولی با اشاره به گلایه تاکسیداران از پایین بودن کرایه برخی خطوط اظهار کرد: کارشناسان در حال بررسی زمان انتظار، تعداد خودروها، مسافتی که تاکسی‌ها از مبداء تا مقصد طی می‌کنند، مبلغی که از مسافران دریافت می‌شود و ... هستند تا اگر کرایه خطی نیاز به تغییر داشته باشد، اقدامات لازم برای اعمال تغییرات صورت بگیرد.

وی ادامه داد: البته تغییر کرایه‌های تاکسی فرایندی زمانبر است و باید در قالب لایحه به شورا ارائه و پس از تایید ابلاغ شود بنابراین رانندگان تاکسی نباید انتظار نداشته باشند بعد از تایید کارشناسان مبنی بر لزوم افزایش کرایه‌ها، این تصمیم سریعا اجرایی شود.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مرکز استان البرز همچنین به توزیع برچسب افزایش کرایه تاکسی‌ها بین رانندگان تاکسی اشاره کرد و گفت: کرج بیش از ۱۳ هزار تاکسی دارد که حدود ۶۲۰۰ مورد از آنها خطی و مابقی گردشی هستند.

یساولی اضافه کرد: برچسب افزایش قیمت‌ها برای تاکسی‌های خطی به دست نمایندگان هر ۹۸ خط فعال کرج رسیده و فرایند توزیع  آنها در بین تاکسی‌های گردشی نیز توسط گشت‌های تاکسیرانی در حال انجام است.

کد خبر 552942

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha