دولت برای عیدی کارکنان در سال آینده رقم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را پیش‌بینی کرده است.

اسکناس - دستمزد - حقوق

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در جریان تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ بخشنامه مربوط به بودجه اخیرا به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده که براساس آن بودجه سال آینده را پیش‌بینی کند.

طبق ضوابط مالی ناظر بر تهیه و تنظیم بودجه سال ۱۴۰۰، مبلغ پاداش پایان سال کارکنان (عیدی) یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است.

البته مبلغ قطعی عیدی باید در نهایت به تصویب هیات وزیران برسد.

اما رقم عیدی کارکنان در سال ۱۳۹۸ یک میلیون و ۷۸ هزار تومان پیش‌بینی شده بود که در نهایت در زمان تصویب و پرداخت ۱۲۰ هزار تومان اضافه شد که دلیل آن افزایش حقوق کارکنان بود و باید میزان عیدی متناسب با آن پرداخت می‌شد.

عیدی برای کارکنان در سال جاری نیز در بودجه نیز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است که می‌تواند در نهایت با مصوبه هیات وزیران با تغییر همراه باشد.

کد خبر 552877

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 3
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ناشناس IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
    8 0
    یکی نیست بگوید کل حقوق ومزایای وعیدی و پاداش کل کارگران و کارمندان اگر کمتراز کل مسئولین نباشد دربهترین شرایط برابراست وان وقت وقتیبوجه کم میاید باز ازجیب مردم ونه مسئولین زده میشود . زیرا بند خود درخودروسازی شاهد بودم که هرموقع کسری بوجه بود بلافاصله مزایا و اضافه کاری و پاداش وکارانه کارگران کم میشد ولی مزایای مدیران که حتی مبلغ دریافت شان بیش ازکارگران بود نه تنها کم نمی شد بلکه بعضی ازمزایا رو بصورت زیر میزی پرداخت میکردن .