تالار شیشه‌ای امروز یک‌ شنبه ۳۰ شهریور را با کاهش آغاز کرد و ادامه داد و به پایان رساند و شاخص کل با افت ۴۷ هزار و ۲۵۱ واحد عدد یک میلیون و ۶۵۲ هزار واحد را ثبت کرد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۴۷ هزار و ۲۵۱ واحد افت رقم یک میلیون و ۶۵۲ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۵۶۱۸ واحد منفی به رقم ۴۲۲ هزار و ۸۰ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیارد و ۱۶۹ هزار معامله به ارزش ۹۰ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال انجام داده‌اند.

ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، بانک ملت، معدنی و صنعتی گل گهر و سرمایه‌گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۳۰۳ واحد افت رقم ۱۷ هزار و ۸۱۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۷۰۸ هزار و ۲۵ معامله انجام داده‌اند که ۳۶ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس و سرمایه‌گذاری صبا تامین بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشتند.

کد خبر 550798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار