اواخر هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد ماموران پلیس عسلویه برای دستگیری یک راننده متخلف، او را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند. رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی این خبر را رد کرده و در این خصوص توضیحاتی ارائه داده است.

ضرب و جرح پلیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد خسروی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی گفت: پنجشنبه گذشته خودروی گشت انتظامی شهرستان عسلویه، یک دستگاه وانت بار را به علت تخلفات حادثه‌ساز رانندگی متوقف و برای اعمال قانون و بررسی بیشتر قصد انتقال آن به کلانتری را داشت.

وی افزود:‌ حین انتقال خودرو توسط ماموران انتظامی، تعدادی افراد شرور که دوستان راننده متخلف بودند، به قصد فراری دادن راننده و جلوگیری از انتقال خودرو با ماموران پلیس درگیر شدند.
 
خسروی ادامه داد: یکی از دوستان راننده با پاره کردن بند محافظ، محموله قاچاق را از خودرو پایین انداخته و با مامور کلانتری درگیر شده که این موضوع منجر به دستگیری وی شد.

 رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی گفت:‌ هیچگونه ضرب و جرحی از طرف مامور پلیس صورت نگرفته و پلیس، متهم را مهار و دستگیر کرده است. 

خسروی تاکید کرد:‌ امنیت مردم خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی در این خصوص با هیچ کس تعارف ندارد و با اقتدار با برهم‌زنندگان امنیت و انضباط اجتماعی برخورد خواهد کرد.

کد خبر 550558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار