۳ مظنون در پرونده گم شدن جوان ۳۶ ساله در جنگل‌های کردکوی استان گلستان بازداشت شدند و تحقیقات پلیس برای کشف حقیقت ادامه دارد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، عصر روز ۲۵ شهریورماه جاری جوان ۳۶ ساله اهل شهرستان کردکوی به قصد پیاده روی و حضور در جنگل‌های کردکوی از منزل خارج و دیگر به منزل بازنگشت. بر اساس تحقیقات انجام شده وی در آخرین تماس خودش اعلام کرده که ساعتی دیگر بازمی‌گردد اما خانواده وی پس از گذشت چند ساعت از عدم بازگشتش به منزل و با خاموش شدن تلفن همراهش موضوع را به دستگاه‌های امدادی اطلاع داده که عملیات جست‌وجوی وی آغاز شد.

پس از ورود دستگاه‌های امدادی و پلیس به پرونده و تحقیقات پلیس، مشخص شد این فرد همانند برنامه‌های روزانه‌اش به قصد ورزش با خودروی شخصی خود به ابتدای محور جنگلی درازنو کردکوی رفته و با توجه به پارک بودن خودروی وی در کنار جاده و کشف لباس‌های وی داخل خودرو مشخص است وی به نیت ورزش کردن از خودرو خارج و مسیری را طی کرده اما تاکنون هیچ ردی از وی کشف نشده است.

سرهنگ مجتبی مروتی، رئیس پلیس آگاهی گلستان در خصوص جزئیات این پرونده اظهار کرد: این فرد مغازه عسل‌فروشی در کردکوی دارد و دوستان و افراد محلی اظهار می‌کنند این فرد همیشه مسیر اصلی جنگل را پیاده‌روی می‌کرده است. در بررسی‌های پلیس موضوعات اختلافی از وی با برخی افراد مشخص شده و تاکنون سه نفر مظنون در این پرونده دستگیر شده و تحقیقات از این افراد ادامه دارد. ما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و همزمان با تحقیقات پلیس نیروهای امدادی در حال جست‌وجو در منطقه هستند اما تاکنون ردی از این فرد کشف نشده است.

اعزام ۲۰ تیم جست‌وجو به جنگل‌های کردکوی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان نیز صبح امروز در خصوص آخرین وضعیت جست‌وجو و امداد و نجات این فرد مفقود شده در جنگل‌های کردکوی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ تیم از هلال احمر و هیات کوهنوردی استان گلستان برای جست‌وجو به محل اعزام شده و در حال جست‌وجو هستند.

سیدرحیم میرکریمی خاطرنشان کرد: یک دستگاه آمبولانس، دو دستگاه خودروی کمک‌دار سبک، یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه موتورسیکلت جمعیت هلال احمر و یک دستگاه مینی‌بوس آموزش و پرورش، یک دستگاه خودروی سواری داوطلب مردمی نیز در منطقه حضور داشته و در حال کمک‌رسانی هستند.

وی اضافه کرد: ۷۹ نیروی نجاتگر و امدادگر هلال احمر و ۵ نیروی هیات کوهنوردی و تیم سگ‌های نجات هلال احمر در منطقه در حال جست‌وجو هستند اما تاکنون هیچ ردی از این فرد کشف نشده است.

کد خبر 550226

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار