با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، پرده از راز قتل کودک شش‌ساله‌ای که بر اثر بدرفتاری‌ها و ضرب و شتم زن‌عمویش جان خود را از دست داده بود، برداشته شد و زن جنایتکار روانه زندان شد.

فوت کودک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از برنا، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد درباره جزئیات این حادثه توضیح داد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک یک پسر شش‌ساله در یکی از بیمارستان‌های این شهر، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 سرهنگ کامران ملکی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد والدین متوفی از یکدیگر جدا شده‌اند و این کودک در منزل عمویش زندگی می‌کرده و برابر اظهارات همسر عموی این کودک او در حین بازی‌کردن از پله‌ها سقوط کرده و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با دریافت نظریه پزشک قانونی متوجه شدند متوفی بر اثر شدت ضربات واردشده فوت کرده و صدمات نمی‌تواند بر اثر سقوط از پله رخ داده باشد و با توجه به تناقض‌گویی زن‌عموی مقتول، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ ملکی اظهار کرد: در تحقیقات تخصصی و تکمیلی کارآگاهان، متهم به ناچار لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که از ابتدا مخالف حضور فرزندان برادرشوهرش در منزلشان بوده و بر سر این موضوع با همسرش اختلاف داشته است. بنابراین در روز حادثه اقدام به خیس کردن کف زمین کرده و با وانمود کردن به این قضیه که پسربچه اقدام به ریختن آب کرده است، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

او افزود: کودک خردسال بر اثر شدت ضربات واردشده بیهوش شد و پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با بیان این که متهم پس از صدور قرار وثیقه قانونی، روانه زندان شد، خاطرنشان کرد: دیدگاه بسیاری از افراد این است، آنهایی که کودک آزاری می‌کنند، بیمار روانی هستند یا رفتار مجرمانه دارند. در حالی که ممکن است این گونه نباشد. بلکه این گونه افراد توان کنترل خشم خود را ندارند یا بر اثر برخی از اختلافات خانوادگی و بغض و کینه دست به جنایت می‌زنند. بنابراین کنترل حرکات و رفتارها در حین عصبانیت می‌تواند از وقوع حوادث تلخ و ناگوار این‌چنینی پیشگیری کند.

کد خبر 549821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار