بازار سهام امروز چه روندی دارد؟ حدود ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی می‌گویند بورس امروز قطعا صعودی خواهد بود.

بورس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، در نظرسنجی روزانه بورس تهران، ۶ کارشناس وضعیت شاخص را برای روز سه‌شنبه ۲۵ شهریور پیش‌بینی کردند.

از میان سه گزینه «صعود شاخص»، «حرکت نزولی» و «روند متعادل» حدود ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان از صعود شاخص در این روز سخن گفتند. هیچ کدام از شرکت‌کنندگان اعتقادی به ریزش بورس در امروز نداشتند و ۳۰ درصد نیز احتمال دادند شاخص روند متعادلی داشته باشد.

  • عوامل رشد شاخص بورس در روز سه‌شنبه

فعالان و کارشناسان شرکت‌کننده در این نظرسنجی که انتظار دارند بازار امروز صعودی باشد عموما بر تغییرات قیمت دلار و اثر آن بر سهام کامودیتی محور تاکید داشتند. به گمان آنان با افزایش قیمت دلار، بازار می‌تواند بر دوش شاخص‌هایی که صادراتی هستند بالا برود.

البته برخی حمایت‌های سازمان بورس و شرکت‌ها از سهام خود را در ادامه پیش روی شاخص موثر می‌دانند.

کد خبر 549337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سید IR ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
    1 0
    سلام تنها عاملی که در ثبات بورس تاثیر دارد اطمیمان مردم حقوقیها وعدم احساس هرج ومرج و رستاخیر بورس که عمدتا با دستکاری وایجاد ترس وتشویش ایجاد میشود و اینکه هر مرجعی و هر شخصی به راحتی در مورد هرموردی نظر میدهد ان هم منفی وبشتر هم تقاص قبل از جنایت میباشد وقالبا هم نظراتشان نه علمی ودرست بلکه در کالبد علم تعریف میشود ومطمنا مغرضانه وکوته بینانه میباشد ونه تنها مشکلی از کشور حل نمیکند یلکه برمشکلات مردم میافزاید گویی هر جا گه ملت میخواهند نانی بخورند دستهایی از پس پرده گلوهایشان را میفشارد تا نان راپس بزنند باید بازارها را به حال خود گذاشت تا به طورطبیعی خودشان به تعادل برسند به عبارتی خر حرف نامه ودستکاری وگویش خر هدفی که خارج تر بنیاد بازار ونظام طبیعی ان باشد مانند تامین مالی هر بازاری را از ریل خودش خارج میکند دولتی که فقط مینالد و گریه زاری میکند ودستاویزی به مام تحریم دارد کلا هر نظم طبیعی را نا بود میکند و...

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار