سارق زورگیر که بعد از سرقت، مال‌باختگان را مصدوم می‌کرد، دستگیر شد و به جرائمش اعتراف کرد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه شرق، چند روز قبل تعدادی شکایت مبنی ‌بر زورگیری راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی پراید به کلانتری باغ‌فیض تهران اعلام شد و بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت تا اینکه دو روز پیش شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیس تماس گرفت و گفت: در بلوار میرزابابایی کنار بلوار ایستاده بودم که فردی از من زورگیری کرد و سارق پس از سرقت گوشی سوار بر یک دستگاه خودروی پراید با دو سرنشین شد و از محل گریخت. این گزارش نیز بسیار شبیه گزارش‌های قبلی بود. مأموران بلافاصله عملیات مهار سارقان را اجرا کردند و تمام خروجی‌های بلوار میرزابابایی مسدود شد.

پس از گذشت مدتی کوتاهی، خبر دیگری مبنی ‌بر زورگیری دریافت شد. این‌بار سارقان پس از سرقت تلفن همراه مال‌باخته، او را با استفاده از یک قبضه سلاح سرد مصدوم کرده و متواری شده بودند. شاکی درحالی‌که خون‌آلود بود، با حضور مأموران در محل به آنان گفت: یکی از سرنشینان خودروی پراید از ماشین پیاده شد و نزدیک من که کنار خیابان ایستاده بودم، آمد. او گفت تلفن همراهم شارژ ندارد و می‌توانم از تلفن همراه شما استفاده کنم؟ من هم تلفن همراهم را در اختیار او قرار دادم، اما آن فرد بعد از گرفتن تلفن ضربه‌ای با سلاح سرد به من زد و سوار بر خودروی پراید شد و همگی از محل گریختند.

گشت‌زنی‌های پلیس ادامه داشت تا اینکه مأموران کلانتری، خودروی سارقان را در انتهای بلوار میرزابابایی نزدیک بزرگراه ستاری مشاهده کردند. این‌بار نیز سرنشین خودروی پراید از آن پیاده شده بود و قصد سرقت تلفن همراه فرد دیگری را داشت که در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر شد، اما راننده خودرو و سرنشین دیگر آن موفق به فرار شدند.

سرهنگ رسول بهرامی، رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض با بیان اینکه تیم عملیات کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض متهم را به کلانتری منتقل کردند و این فرد به ۵ فقره زورگیری با همکاری همدستانش اعتراف کرد، افزود: همه شاکیان ۵ فقره سرقت شناسایی شدند و متهم را سارق و ضارب خود معرفی کردند.

به گفته رئیس کلانتری باغ‌فیض، متهم برای تحقیقات پلیسی و کشف جزئیات پرونده و دستگیری سایر همدستانش به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران تحویل داده شد.

کد خبر 549017

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار