سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور درباره میزان سوخت‌گیری در طول روز با کارت سوخت شخصی توضیحاتی ارائه داد.

بنزین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان با کارت سوخت موتورسیکلت برای خودرو سوخت‌گیری کرد؟ گفت: با کارت سوخت بنزین موتور می‌توان برای خودرو سوخت‌گیری کرد و محدودیتی وجود ندارد.

او ادامه داد: اطلاعاتی پشت کارت سوخت به صورت لیزری درج شده است که اگر با کارت خودرو تطابق داشته باشد هیچ مشکلی در فرایند سوخت‌گیری به وجود نمی‌آید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور بیان کرد: بر اساس ضوابط سامانه هوشمند سوخت با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می‌توان تا ۶۰ لیتر سوخت‌گیری کرد و میزان سوخت‌گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل ۱۸۰ لیتر با نرخ اول است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور اضافه کرد: سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی که سهمیه نرخ اول او به اتمام رسیده با نرخ دوم حداکثر ۲۵۰ لیتر در ماه است.

کاهی با بیان این‌که میزان سوختگیری با نرخ دوم، بر اساس میانگین مصرف عموم مردم تعیین می‌شود، گفت: در حال حاضر میزان سوخت‌گیری با نرخ دوم بیش از ۶۰ لیتر در هفته است که این عدد برای اغلب مصرف‌کنندگان عدد مناسبی محسوب می‌شود.

کد خبر 548980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی