یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
۰ نفر

بورس تهران امروز یک‌شنبه ۲۳ شهریورماه را صعودی آغاز کرد اما در کمتر از سه ساعت از آغاز معاملات روند نزولی به خود گرفت و شاخص کل با افت ۸ هزار و ۵۳ واحد بر روی رقم یک میلیون و ۵۷۵ هزار واحد قرار گرفت.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۰۶ شاخص کل با ۸ هزار و ۵۳ واحد افت رقم یک میلیون و ۵۷۵ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۳۱۳ واحد کاهش به رقم ۴۲۳ هزار و ۳۲۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون معامله به ارزش ۹۰ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. همچنین ملی صنایع مس ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی، گروه مپنا، شرکت ارتباطات سیار ایران، سرمایه‌گذاری غدیر نیز بیشترین تاثیر منفی را بر این بازار داشتند.

فرابورس نیز با ۱۳.۵۷ واحد افزایش رقم ۱۶ هزار و ۷۸۲ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۹۸ هزار و ۹۶۰ معامله انجام داده‌اند که ۲۳ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، فولاد هرمزگان جنوب نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین سهامی ذوب آهن اصفهان، هلدینک صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و توسعه مسیر برق گیلان نیز بیشترین تاثیر منفی را بر روی این بازار داشتند.

کد خبر 548810

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی