یک عضو حزب ندای ایرانیان گفت:برای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ دو فاکتور مهم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و رویکرد شورای نگهبان نقش تعیین کننده‌ای دارد.

رأی‌ گیری

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی شاه میرزا  اظهار کرد: خبرهای واصله از فعال شدن چهره های شاخص سیاسی، اجرایی و نظامی مبنی بر فعالیت در راه فتح امارت پاستور در انتخابات پیش رو به گوش می رسد که این مهم از مدتها قبل قابل پیش بینی بود و این اتفاق می تواند دو سوی خوب و بدی داشته باشد.

وی افزود: اگر در جریان اصلاحات افراد متعددی برای ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کنند، با کمی تلاش و مباحثه در شورای اصلی  و بدنه حزبی این جبهه می توان به شخص واحدی رسید و می بایست از اجماع بر سر چهره هایی که در دور دوم دولت فعلی و مجلس قبل حضور کمرنگ و منفعلی داشتند به دور از هرگونه تعارف اجتناب کرد. در حال حاضر نیاز کشور به رجال تکنوکرات، دلسوز، باتقوا و اهل تعامل ضروری بوده و نباید عرصه را در این برهه حساس به تفکری «تند» واگذار کرد.

شاه میرزا ادامه داد: جریان اصولگرایی نیز در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ به لطف رئیس  فعلی مجلس شورای اسلامی نشان داد که می تواند بر سر شخصی واحد اجماع و برای فتح امارت پاستور اقدام لازم را انجام دهد.

وی در ادامه گفت: برای اصلاح طلبان دو فاکتور مهم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و موضع شورای نگهبان نقش تعیین کننده ای خواهد داشت و باید دید که بایدن رئیس جمهور می شود یا ترامپ و  رویکرد شورای محترم نگهبان با نحوه تایید صلاحیتها  به چه شکل خواهد بود.  

رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی شعبه تهران حزب ندای ایرانیان گفت: عملکرد مجلس قبل و نحوه اداره کشور توسط دولت فعلی بخشی از پایگاه رای جریان اصلاحات را دچار یاس و ناامیدی کرد. فقط با ارائه نقشه راه عملیاتی با اولویت های اقتصادی و سیاسی و تزریق توان مضاعف پراگماتیستی می توان طرفداران را به  پای صندوقهای رای آورد و اعتمادشان را مجددا کسب کرد و  چهره های نهایی ورود به کارزار ۱۴۰۰ مکلفند از هرگونه «شعار» که توان انجامش را ندارند صرف نظر کنند زیرا در اینصورت اعتماد مردم سلب و غیر قابل بازگشت خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اصوات گوناگون از گوشه کنار به گوش می رسد که برخی احزاب به‌دنبال ائتلافی دیگر نظیر ائتلاف ۹۲ و ۹۶ هستند که باید بگویم شنیده ها حاکی از آن است که احزاب قدرتمند و سازمان یافته این جریان در دو انتخابات پیش رو کاملا متحد و با نقشی بسیار پررنگ حاضر خواهند شد و بحث ائتلاف تا حدود بسیاری منتفی است. تکرار ائتلاف به صورت سال ۹۶ تکرار تجربه ای نافرجام و تکرار اشتباهات امری غلط و مردود است.

کد خبر 547965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار