مراحل تصویربرداری و تولید سریال «بیگانه‌ای با من است» مهرماه به پایان می‌رسد تا برای پخش در پاییز و احتمالا آبان‌ آماده شود.

بیگانه‌ای با من است

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، «بیگانه‌ای با من» است از تازه‌های سریالی تلویزیون است که از تیر ماه سال گذشته تاکنون درگیر ساخت و مرحله تصویربرداری است و همچنان هم با اضافه شدن بازیگران جدید به تولید خود ادامه می‌دهد. این مجموعه به مانند دیگر مجموعه‌های در حال تولید تلویزیون، چندماهی را به خاطر کرونا به تعلیق درآمد اما نهایتا خرداد ماه ضبط مجددش را از سرگرفت و در عین حال با تغییراتی نیز همراه شد.

«بیگانه‌ای با من است» هم‌اکنون فصل دوم خود را به کارگردانی آرش معیریان در حال تصویربرداری دارد و با اضافه شدن بازیگرانی همچون شهنان شهابی به جمع گروه، از شهرک غزالی به لوکیشن‌های جدید مثل احمدآباد مستوفی نقل مکان کرده است. ۳۵ قسمت اولیه این سریال ۴۵ قسمتی را احمد امینی کارگردانی کرد که نهایتا به دلیل آنچه تسریع در تولید عنوان شد، کارگردانی باقی فیلمنامه به معیریان سپرده شده است.

تصویربرداری بخش‌های کنونی «بیگانه‌ای با من است»  تا مهرماه به پایان می‌رسد و سریال برای پخش در کنداکتور پاییز و احتمالا آبان‌ماه آماده خواهد شد. مناطقی از شهر تهران و نیز لوکیشن‌های مختلفی در شهرهای کرج، شهر ری، شیراز، بوشهر و نیز شهرک غزالی و احمدآباد مستوفی شاهد سکانس‌های این سریال تلویزیونی بوده‌اند. داستان «بیگانه‌ای با من است» به نویسندگی فروغ فروهیده در سال‌های ۷۰ ـ ۶۹ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

در این مجموعه شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، شهنان شهابی، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه ایفای نقش کرده‌اند و به نظر بازیگران دیگری جلوی دوربین آن خواهند رفت. «بیگانه‌ای با من است» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید برای پخش از آنتن شبکه دو سیما آماده می‌شود.

کد خبر 547841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار