پس از گمانه زنی‌ها و شایعاتی که مطرح شد امروز از لیست خرید استقلال رونمایی شد. در این لیست صحبت از بازیکنانی است که مورد علاقه علیرضا منصوریان هستند.

علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن شد

 همشهری آنلاین - نگار شهیددخت: بابک مرادی وینگر ماشین‌سازی و سید احمد موسوی دفاع راست گل گهر سیرجان با وجود اینکه جزو ستاره های لیگ برتر محسوب نمی‌شوند اما برای استقلالی‌ها نامی آشنا هستند. بازیکن تکنیکی و چپ پای ماشین‌سازی سه سال قبل مورد توجه استقلال و سرمربی وقت آبی ها یعنی علیرضا منصوریان قرار گرفت که این انتقال در آن زمان انجام نشد و مرادی که در آن زمان ۲۵ سال داشت در سبد خرید آبی ها جای نگرفت. حالا چند سال پس از آن روزها بار دیگر نام مرادی در لیست خرید استقلال قرار گرفته است. بازیکنی که بعید است به خودی خود توجه احمد سعادتمند و همکارانش را به خود جلب کرده باشد و احتمالا از جایی مشاوره یا لیست خرید دریافت کرده است. بازیکنی که در سال ۹۶ مورد توجه علیرضا منصوریان بود بازهم مورد توجه این تیم قرار دارد!

درست مثل سید احمد موسوی که در سال ۹۷ و زمانی که بازیکن گسترش فولاد بود در لیست خرید استقلال و علیرضا منصوریان قرارداشت. بازیکنی که سابقه بازی در آکادمی باشگاه استقلال را دارد و در آن زمان که آبی ها خسرو حیدری پا به سن گذاشته و وریا غفوری مصدوم و نا آماده را در سمت راست داشتند به دنبال خرید دفاع راست تیم تبریزی رفتند که این انتقال در نهایت عقیم ماند و به نتیجه نرسید. حالا هم بابک مرادی و هم احمد موسوی که قبلا در لیست خرید منصوریان بودند در سر لیست خرید های استقلال قرار گرفته اند و اگر اتفاق خاصی نیافتد در بین اولین خریدهای آبی پوشان جای خواهند گرفت. این ۲ بازیکن فارغ از کیفیت فنی که دارند گمنامتر از این بودند که مسئول انتخاب آنها مدیران غیرفوتبالی استقلال باشند. 

در چنین شرایطی که شایعه بازگشت منصوریان به نیمکت استقلال مطرح است چنین اتفاقی می تواند جالب توجه باشد. البته شاید هم  او فقط به دلیل دوستی که با مهدی عبدیان و احمد سعادتمند دارد یکی از کسانی است که به مدیران باشگاه مشاوره و راهنمایی می دهد تا نقاط ضعف خودشان را برطرف کنند. فعلا چیزی قطعی یا منتفی نشده و بازار شایعات هم داغ است. هرچه که باشد قرار گرفتن نام ۲ بازیکن مورد نظر منصوریان در لیست خرید آبی ها اتفاقی است که نمی شود به سادگی از کنار آن گذشت. مثل آبی پوش شدن مرتضی تبریزی در لیگ هجدهم در حالی نامش در بین خرید های مورد نظر منصوریان برای لیگ هفدهم قرار داشت.

کد خبر 546410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار