شبکه نمایش در جدول پخش هفته آینده و در باکس منتخب ژانر به پخش فیلم‌های شاخص جنگی سینما پرداخته و نیز آثار برد پیت را مرور می‌کند.

برد پیت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، همچنین فیلم "تعقیب سرد" به عنوان فیلم جدید در باکس فیلم‌های جذاب پخش خواهد شد.

فیلم‌های جنگی نامه‌هایی از یوجیما، کانی مانگا، آزادی‌خواه، جوخه، مهاجر، تی-۳۴ و دشمن پشت دروازه‌ها از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریورماه در ساعت ۱۹ و در باکس منتخب ژانر از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

این هفته و در بخش صحنه‌گران، شبکه نمایش به مرور آثار برد پیت می‌پردازد.

از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریورماه، به ترتیب فیلم‌های: مکزیکی، افسانه‌های خزان، شیطان درون، قاپ‌زنی، ماشین جنگ، بازی پول و به سوی ستارگان با بازی این بازیگر در ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شوند.

فیلم تعقیب سرد ( Cold Pursuit ) محصول ۲۰۱۹ در ژانر جنایی و درام، فیلم جدید شبکه نمایش است که برای نخستین‌بار، پنجشنبه ۲۰ شهریور، ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

در خلاصه این فیلم آمده است که نلسون (لیام نیسن) راننده برف‌روبی است که در شهر نیز شناخته‌شده است و زندگی آرامی را در کنار همسرش گریس (لورا درن) سپری می‌کند. آن‌ها پسری به نام کایل (مایکل ریچاردسون) دارند که پسر جوان و جسوری به نظر می‌رسد. اما زمانی که پلیس خبر می‌دهد که کایل به دلیل زیاده‌روی در مصرف مواد مخدر از دنیا رفته، تمام معادلات تغییر می‌کند.

شبکه نمایش همچنین در ساعت ۱۳ جمعه ۲۱ شهریورماه و در روز سینما فیلم "ابر و آفتاب" ساخته محمود کلاری را پخش می‌کند.
 

کد خبر 546146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار