صیادمنش که حتی فرصت کسب تجربه در لیگ ایران هم پیدا نکرده بود با ترانسفری زودهنگام راهی ترکیه شد تا تجربه ای تلخ از این انتقال داشته باشد.

صیاد

به گزارش همشهری آنلاین اللهیار صیادمنش مهاجم سابق استقلال در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد. صیادمنش که بعد از حضور در لیگ ترکیه و باشگاه فنرباغچه نتوانست در ترکیب این تیم جایگاه مناسبی پیدا کند به صورت قرضی راهی استانبول اسپور در لیگ یک ترکیه شد که در این تیم هم موفق نشد توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

دیروز رسانه های ترکیه خبر از واگذاری قرضی او به باشگاه هایی در لیگ اوکراین و روسیه داده بودند اما امروز اعلام شد ستاره جوان سابق استقلال به مسئولان این باشگاه پیغام فرستاده که حاضر به بازگشت به این تیم است و طبق شنیده ها قرار است مدیران استقلال فردا با ارسال نامه ای رسمی خواستار بازگشت او به جمع آبی ها شوند.

صیادمنش که حتی فرصت کسب تجربه در لیگ ایران هم پیدا نکرده بود با ترانسفری زودهنگام راهی ترکیه شد تا تجربه ای تلخ از این انتقال داشته باشد. در صورت موافقت فنرباغچه با بازگشت صیادمنش استقلال در لیگ بیستم خط حمله ترسناک تری حتی نسبت به فصل قبل  خواهد داشت.

کد خبر 545497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار