دو گل کریس رونالدو برای عبور یوونتوس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان کافی نبود.

رونالدو

به گزارش همشهری آنلاین در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس که بازی رفت را با یک گل واگذار کرده بود در ورزشگاه خانگی خود به مصاف المپیک لیون رفت و علی‌رغم پیروزی دو بر یک مقابل این تیم از دور رقابت ها حذف شد.

 یوونتوس دیشب برای بازگرداندنِ نتیجه به میدان آمده بود اما تلاش هایش ناکام ماند. خیلی زود و در دقیقه‌ی ۱۲ ممفیس دپای دروازه‌ی بیانکونری ها را از روی نقطه‌ی پنالتی فرو ریخت تا کار برای یوونتوس سخت تر از قبل شود و آن‌ها برای پیروزی به سه گل نیاز داشته باشند. پس از این بود که کریستیانو رونالدو به خودش آمد و درخشش خود را آغاز کرد اما آن هم برای نجات یوونتوس کافی نبود.

کریستیانو رونالدو در اواخر نیمه‌ی اول و در دقیقه‌ی ۴۳ از روی نقطه‌ی پنالتی گلِ دیپای را پاسخ داد و هوادارانِ بانوی پیر را برای کامبک در نیمه‌ی دوم امیدوار نگه داشت. در نیمه‌ی دوم بازی لیون بیشتر به سمت حفظ بازی و دفاع پیش رفت و بازی را به نوعی بست اما کریستیانو رونالدو روی یک ضربه‌ی استثنایی در دقیقه‌ی ۶۰ دروازه‌ی لیون را برای بار دوم فروریخت تا امید ها برای صعود بیش از پیش شود.

لیون در ادامه‌ی کار توانست حملات یوونتوس را خنثی کند و بازی را نگه دارد تا نتیجه همان دو بر یک باقی بماند. با این نتیجه دو تیم در مجموع دو بر دو مساوی شدند اما با توجه به قانون گلِ زده در خانه‌ی حریف، یوونتوس از دور رقابت ها حذف شد تا کامبک کریستیانو رونالدو ناقص بماند و در مرحله‌ی بعد، لیون به مصاف منچسترسیتی خواهد.

کد خبر 538320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار