عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کنکور سراسری در ۳۱ مرداد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت کمیته‌ای از مجلس و دولت برگزار خواهد شد.

کنکور

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مهرداد ویس‌کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره جلسه امشب نمایندگان مجلس و وزرای بهداشت و علوم اظهار داشت: در این نشست مقرر شد کنکور با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت کمیته‌ای از مجلس و دولت برگزار شود.

وی با بیان اینکه کنکور سراسری ۳۱ مردادماه و بدون تأخیر و با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: مقرر شد که استفاده از ماسک‌ در محل‌های آزمون سخت‌گیرانه بوده و بین داوطلبین توزیع شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری بهتر آزمون‌ها در چند مرحله اجرایی خواهد شد که از زمان مراجعه داوطلبین به محل آزمون تا پایان برگزاری آزمون این روش ادامه خواهد داشت.

ویس‌کرمی خاطرنشان کرد:‌ پروتکل‌های بهداشتی به شدت در تمامی مراحل کنکور اجرا خواهد شد ضمن اینکه در مناطق مختلف پروتکل‌ها متفاوت خواهد بود.

وی افزود: فضای اشغال سالن محل برگزاری آزمون حداکثر ۲۰ درصد و با رعایت حداقل فاصله ۲ متر از دیگر مصوبات نشست امشب بود.

 در نشست امشب، غلامی و نمکی وزرای علوم و بهداشت، منادی و شهریاری رؤسای کمیسیون‌های آموزش و بهداشت مجلس، خدایی رئیس سازمان سنجش و سنگدوینی، نادری، قاضی‌زاده هاشمی، وحیدی، و ویس کرمی حضور داشتند.

کد خبر 537111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رضا IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  4 0
  کمیته تشکیل بشه که چی معناش چیه ؟
 • IR ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  0 8
  كنكور برگزارشود
 • داوطلب ارشد خواهان تعویق کنکورها IR ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
  5 0
  مهم نیست کیا تو جلسه بودن ما دنبال حصول نتیجه هستیم کنکور باید به تعویق بیوفته با جان ما بازی نکنید چند ماه دیگه هوا خنک بشه اونوقت میشه در فضای آزاد برگذارش کنید میشه کلی فاصله ها رو بیشتر کنید فضای آزاد جا کم نمیارید

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار