در صورتی که دیدار رئال مادرید با منچسترسیتی در تاریخ از قبل مشخص شده آن برگزار میشد، سه ستاره تیم زیدان نمی توانستند در این مسابقه رئال را همراهی کنند.

رئال مادرید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، تیم فوتبال رئال مادرید سه بازیکنی را در دیدار برگشت مقابل منچسترسیتی به همراه خواهد داشت که اگر بازی در تاریخ ۱۷ مارچ برگزار می شد، نمی توانستند تیم شان را همراهی کنند.

Lادن هازارد، مارکو آسنسیو و تیبو کورتوآ بازیکنانی بودند که به دلیل مصدومیت از حضور در بازی برگشت محروم بودند. اما تعطیلی رقابت ها بخاطر بحران کرونا این فرصت را در اختیار ستاره های رئال قرارداد تا خود را به این مسابقه حساس برسانند.

البته تنها بازیکنی که هم در آن تاریخ مصدوم بود و هم در مسابقه پیش رو، مارسلو  برزیلی است که بدون شک نمی تواند تیمش را در این جدال حساس همراهی کند.

زیدان بدون شک در این جدال به جای مارسلو از فرلاند مندی در ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد.

البته تیم زیدان غایب بزرگی به نام سرخیو راموس خواهد داشت که به دلیل محرومیت این دیدار را از دست داده و میلیتائو برزیلی  جای او را در قلب خط دفاع تیمش در کنار واران پر می کند.

پپ گواردیولا نیز برای این جدال حساس سرخیو آگوئرو  و بنجامین مندی را همراه نخواهد داشت. این دیدار روز جمعه هفته جاری  ۱۷ مرداد در شهر منچستر برگزار می شود. منچستر سیتی در بازی رفت در مادرید دوبریک رئال را شکست داده است.

کد خبر 536347

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

دیدگاه خوانندگان