رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق و شناسایی یکی از قاچاقچیان با ۵۶۵ کیلوگرم مخدر صنعتی از نوع حشیش در شهرستان چابهار خبر داد.

موادمخدر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدرضا نصیری اظهارکرد: ماموران انتظامی چابهار پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان را شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر پس از چندین روز تحقیقات گسترده میدانی سرانجام بامداد روز گذشته ۱۰ مرداد اعضای این باند را که با ۲ دستگاه پژو در یکی از مسیرهای ارتباطی منتهی به شهر "چابهار" در تردد بودند، شناسایی و با آنها درگیر شدند.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات شبانه که با آتش پرحجم پلیس مبارزه با موادمخدر همراه بود، قاچاقچیان با رها کردن خودرو حامل مواد با استفاده از تاریکی هوا متواری شدند.

وی با اشاره به دستگیری یکی از اعضای این باند خاطرنشان کرد: در این عملیات مقتدرانه ۵۶۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در بازرسی از خودرو پژوی بجامانده از قاچاقچیان کشف شد.

نصیری خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاق موادمخدر در اولویت کارهای پلیس است و نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان مقتدرانه در برابر با قاچاقچیان خواهد ایستاد.

کد خبر 536275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

دیدگاه خوانندگان