معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت ضمن اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی ۲۲۰ نفر در این وزارتخانه، رشته‌های مورد نیاز را نیز اعلام کرد.

وزارت بهداشت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از وبدا، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فردا (یکشنبه)، ثبت‌نام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir آغاز می‌شود.

سیدکامل تقوی‌نژاد افزود: با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونای جدید، فعلا روز جمعه ۱۴ شهریورماه برای برگزاری آزمون به صورت متمرکز در کشور در نظر گرفته شده است.

وی  با بیان اینکه بیش از ۲۲۰۰ نفر در این آزمون جذب و به کار گرفته می‌شوند، یادآور شد: رشته‌های مورد نیاز شامل پزشک متخصص و عمومی، گروه پرستاری، فوریت‌های پزشکی، ماما، مشاغل بهداشتی، مشاغل درمانی و همچنین رشته-شغل‌های اداری، مالی، آموزشی و فرهنگی هستند.

تقوی‌نژاد یادآور شد: مراحل تخصیص مجوز استخدامی پیمانی به تعداد ۳ هزار نفر، از افراد دارای حد نصاب آزمون ۳۰ آبان ۹۸ نیز در حال انجام است و به‌زودی اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام می شود.

کد خبر 536186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

دیدگاه خوانندگان