۲ شرور مسلح به خاطر یک دختر در منطقه سعادت آباد دست به اسلحه شدند و به سمت یکدیگر تیراندازی کردند.

تیراندازی در سعادت آباد

به گزارش همشهری‌آنلاین و به نقل از رکنا، ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه ۷ مرداد امسال ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب در جریان درگیری مسلحانه در منطقه سعادت آباد قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

تیراندازی در سعادت آباد

بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که دو خودروی جک مشکی و سوناتا سفید رنگ اقدام به تیراندازی به سمت یکدیگر کردند و ۲ خودروی پارک شده در کنار خیابان هدف گلوله قرار گرفته است و جوان ۳۵ ساله ای که از ناحیه کمر هدف گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد.
ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیق پرداختند و مشخص شد جوان زخمی که در  تیراندازی سعادت آباد حضور داشته  سوار بر خودروی سوناتا بوده است و خودروی سوناتا نیز در نزدیک بیمارستان و در حالیکه آثار گلوله روی خودرو بود کشف شد و راننده خودرو نیز که در محل حضور داشت دستگیر شد.
راننده در اعترافاتش گفت: در صحنه تیراندازی در منطقه سعادت آباد حضور داشتم که سهراب هدف گلوله قرار گرفت و او را به بیمارستان منتقل کردم و از ترس اینکه دستگیر شوم از بیمارستان خارج شدم و داخل خودرو پنهان شده بودم که دستگیر شدم.

شناسایی عامل تیراندازی در سعادت آباد

ماموران در گام بعدی تحقیقات اطلاع پیدا کردند که خشایار ۳۴ ساله که در خودروی جک مشکی رنگ حضور داشته نیز هدف گلوله قرار گرفته و در یک بیمارستان دیگر تحت درمان قرار دارد که ماموران به سرعت به محل اعزام شده و خشایار را شناسایی کردند.
ماموران در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی پی بردند سهراب و خشایار از افراد شرور و سابقه دار هستند که بارها به خاطر درگیری روانه زندان شده اند.

ماجرای تیراندازی در سعادت آباد چه بود ؟

ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در ادامه تحقیقات متوجه شدند که سهراب و خشایار از دوستان قدیمی هستند و روز دوشنبه ۶ مرداد ماه سهراب به جشن تولد خشایار در منطقه فشم می رود اما سهراب وقتی وارد جشن تولد در منطقه فشم می شود مشاهده می کند که دختر مورد علاقه اش را با خشایار مشاهده می کند و همین باعث درگیری بین آنها می شود.
سهراب پس از این ماجرا برای انتقام گیری با خشایار در منطقه سعادت آباد قرار دعوا می گذارد و هر دو وقتی در صحنه حضور پیدا می کنند با اسلحه کلت کمری به سمت یکدیگر تیراندزی می کنند که در تیراندازی سعادت آباد هر دو مصدوم می شوند و به بیمارستان منتقل می شوند.
بنابر این گزارش، شنیده ها حاکی از آن دست که دختر جوان در این درگیری هدف ضربه قمه سهراب قرار گرفته است.

کد خبر 536003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امراله مهماندوست IR ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
  13 3
  فراوانی سلاح های جنگی از کوتاهی مسئولین امنیتی است هر نوع سلاحی را که از قاچاق چیان درخواست نمائید قاچاق چیان آن را با حداقل قیمت در اختیارتان قرار می دهند
 • IR ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
  3 4
  پراید سفید رنگ بود نه ماشین دیگه!
 • US ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
  13 5
  فقط یکیشون ماسک زده چرا؟ کرونا میگیرن که!
  • IR ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
   7 1
   وای مردم از خنده
 • IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
  19 5
  باید فراخوان تحویل اسلحه صادر شود. چنانچه کسی اسلحه خودرا تحویل نداد. بعنوان مخل امنیت مردم معرفی. وبه اشد مجازات برسد.. اینجا امریکا نیست.. اینحا تگزاس نیست.. متاسفانه برخی از سران. باند خرید وفروش اسلحه دایر کرده اند.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار