فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق سلاح در شهر ماهیدشت و کشف ۲۵ قبضه کلت جنگی با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

کشف اسلحه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به داخل کشور، قصد دارند آنها را وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی، آنها را در ورودی شهر ماهیدشت متوقف کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهایی توقیفی قاچاقچیان سلاح، ۲۵ قبضه کلت کمری کشف شد و در این رابطه ۴ نفر هم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی مربوط به این باند ادامه دارد، گفت: در صورتی که افراد دیگری هم با این باند همکاری داشته باشند اقدام لازم برای دستگیری آنها به عمل می‌آید.

وی با اشاره به انهدام ۵ باند قاچاق سلاح در استان طی سال جاری افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۲۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف شده است.

کد خبر 535457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار