مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۵ هزار بسته معیشتی بین مددجویان این استان توزیع شده است.

بسته معیشتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، امین شاهرخی اظهار کرد: این بسته‌ها در ۱۶ شهرستان استان تهران توزیع شد که ارزش هر بسته معیشتی بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود و توسط خیران و بسیجیان تهیه شد.

وی ادامه داد: بسیاری از مددجویان بهزیستی شغل‌های فصلی یا خانگی داشتند که با شیوع کرونا و با تعطیل شدن بسیاری از مشاغل فصلی و موقت خانواده‌ها را برای تهیه ارزاق زندگی با مشکل مواجه کرده‌ از این رو توزیع بسته‌های معیشتی همچنان ادامه دارد از این رو از خیران و مردم درخواست می کنیم کمک های مومنانه خویش را به این بهزیستی اهدا کنند تا در اختیار نیازمندان واقعی قرار گیرد.

شاهرخی با اشاره به کمک های تولیدکنندگان گفت: اگر شرکت‌ها و کارخانه‌ها در تهیه ارزاق کمک کنند، بهزیستی نیز آمادگی کامل دارد که شرایط معافیت مالیاتی برای این کارخانه‌ها را فراهم کند.  

وی از مردم و خیران خواست که کمک‌های نقدی خود را برای تهیه بسته‌های معیشتی از طریق ۲ شماره حساب پشتیبان مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران شامل شماره حساب ۹۵۹۵۹۵۹۵۹۵ نزد بانک رفاه، شعبه مستقل مرکزی و شماره حساب ۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷ و یا با شماره‌گیری کدهای دستوری #۵۵۵*۷۲۴* و یا #۲*۶*۷* به دست نیازمندان واقعی برسانند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران تاکید کرد: همچنین مردم می‌توانند کمک‌های غذایی غیرنقدی خود شامل روغن، برنج، پنیر، ماکارونی و همه اقلام خوراکی اولیه مورد نیاز را به مراکز بهزیستی تحویل دهند.

کد خبر 532610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار